Wciąż możesz zapisać dziecko na półkolonie z Miejskim Ośrodkiem Kultury. Wakacje nie muszą być nudne!

2

Twoja pociecha już zaczyna się nudzić? Jest dobra wiadomość! Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu ma jeszcze wolne miejsca na ostatni turnus półkolonii. Dla dzieci przygotowane są atrakcje, wycieczki i  warsztaty tematyczne. 

Wciąż są wolne miejsca na czwarty turnus (od 26 lipca do 30 lipca) półkolonii organizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu. Tym razem dzieci będą miały interesujące zajęcia w florystycznym klimacie. Półkolonie pod hasłem „Klub Młodego Florysty” skierowane są do dzieci w wieku od 7 do 12 lat.

Przygotowano wiele ciekawych zajęć takich jak seanse filmowe, wspólne plażowanie na akwenie „Dębowa”, czy warsztaty florystyczne z Elżbietą Kruk, gdzie uczestnicy tworzyć będą wakacyjne bukiety z zebranych roślin i kwiatów.

Dzieci wybiorą się również na wspólną wycieczkę do świata dinozaurów w Krasiejowie. Na zakończenie turnusu przedstawione będą efekty pracy na warsztatach. Dzieci będą miały sesje zdjęciową i otrzymają dyplomy.

Więcej informacji o półkoloniach i zapisach na stronie : https://www.mok.kedzierzyn-kozle.com.pl/wydarzenia-kulturalne/1303-zapisy-na-p%C3%B3%C5%82kolonie-z-mok

2 KOMENTARZE

Skomentuj