Ważna deklaracja wiceministra Ociepy: sprawa portu zostanie wkrótce rozwiązana. WIDEO

7

W ostatnim dniu kampanii wyborczej do Kędzierzyna-Koźla przyjechał wiceminister przedsiębiorczości i technologii Marcin Ociepa, jednocześnie kandydat Zjednoczonej Prawicy w wyborach do Sejmu. Podczas konferencji przy kozielskiej śluzie, w której towarzyszył mu radny miejski Sławomir Wołkowiecki, zapowiedział, że będzie działał na rzecz żeglownej i bezpiecznej Odry, a także utworzenia w regionie – niewykluczone, że w Kędzierzynie-Koźlu – oddziału Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej. Padła też bardzo ważna deklaracja w sprawie kozielskiego portu i zablokowanej budowy pierwszego z trzech terminali. Materiał wideo:

7 KOMENTARZE

 1. Zrozumialem wypowiedź Pana Ministra następująco: Odkupimy port i kolejna gałąź jakże ważnego i strategicznego dla naszego Państwa przemysłu pozostanie w naszych rękach i podatki w naszym budżecie miasta i Pan Kowalski mi w tym pomoże i wiecie co , oby tak było. Brawo PIS !!!! Macie moje wsparcie.

 2. Niektórzy, nastawieni anty, pewnie się oburzą na moją wypowiedź. Ale. Poprzednim gospodarzom tych ziem, wszystko wychodziło znacznie lepiej. Wykopali kanał, mając do dyspozycji mizerną infrastrukturę techniczną chociażby do trasportu ziemi. Wybudowali potrzebne zaplecze (śluzy itp) Wybudowali port w Koźlu, jeden z większych w Europie.
  Obecnym władcom nic nie wychodzi.
  Ach nie. Przepraszam.
  Coś się udało.
  Doprowadzić kwitnący kiedyś port do ruiny.
  Odbudować to, co zniszczyli, już nie potrafią.
  Czas na zmiany.
  Jakie zmiany są potrzebne?
  Odpowiedzcie sobie sami.

Skomentuj