Wariat za kierownicą zepchnął samochód z drogi. Jest nagranie

2

Ogromna mobilizacja w internecie. Ludzie wspólnie próbują namierzyć wariata drogowego, który w trakcie wyprzedzania na zakręcie zepchnął samochód z drogi. Jest wideo, na którym widać moment zdarzenia.

To tej bulwersującej sytuacji doszło w piątek na drodze wojewódzkiej 423 – wylot z lasu w kierunku Januszkowic. Kierowca zielonego peugeota kombi wyprzedzał na zakręcie. Gdy zobaczył, że z naprzeciwka nadjeżdża inny samochód, zepchnął wyprzedzane auto do rowu. Do zderzenia czołowego brakowała sekunda. Peugeot nawet nie zwolnił. Kierowca od razu uciekł. Auto poruszało się na niemieckich tablicach rejestracyjnych. Ma uszkodzony prawy bok.

Poszkodowany kierowca na własną rękę postanowił uruchomić poszukiwania sprawcy, zamieszczając apel o pomoc, a także nagranie pokazujące moment zdarzenia. Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat osoby poruszającej się wskazanym peugeotem, są proszone o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kędzierzynie-Koźlu, tel. 77 472 46 66, 77 472 46 45 lub 112.

 

2 KOMENTARZE

  1. Polska policja moze sie dowiedziec od niemieckiej policji, na podstawie rejestracji i nagranie tez. Podejrzewam, ze to „wielki nImiec” co to se mysli: „spierniczac! bo teroski jo jada!” popierniczylo mmu sie i myslal, ze na sankach z gorki jedzie- przerosniety dzieciak a nie, ze to asfalt i droga publiczna. W Pl kozacza ile sie da. Widuje takich wielkich moznych panow, co sobie samopoczucie w Pl polepszaja. Sprobowalby delikwent pojechac tak tu w Niemczech. Sorry, tez jestem ze Slaska, ale az tak mnie duma niemieckiego obywatelstwa nie rozpiera,bym sie popisywala bo mam „lepsze” auto itp. Bo kredytami smierdzi wiekszosc Polakow tu zamieszkalych, i tacy rozrabiaja czytaj popisuja sie. Jak sie na to i owo zarobi i posplaca, to sie szanuje a zycie najbardziej sie szanuje. Jechal doopek bez poszanoowania dla innych podrozujacych.
    Kwestia czasu jak go znajda, a wtedy powinien dostac taka kare, ze nie bedzie mial za co autka splacac, i niech wyladuje pod mostem. Idiota mogl zabic kogos, a sama takich slazaczkow glownie na Slasku widuje, mam na mysli tych na niemieckich numerach rej. Kupa wariatow! kupa! Rozsadni tez sa, ale to mniejszosc szkoda. Widze, ze numery z Gissen? no sasoedzie ja z M-rga, bede miala na uwadze (sporo jezdze do G.)
    nagram jak sie zachowuje tutaj na drogach. ;)
    W morde jeza nietoperza.

Skomentuj