Walentynki z MOSiR-em: rytuały saunowe, konkursy i zabawa na lodowisku

3

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji po rozluźnieniu części obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa powraca z szeroką ofertą dla mieszkańców. Z okazji zbliżających się Walentynek MOSiR przygotował rozmaite atrakcje dla aktywnych.

Po długiej przerwie ponownie otwarte będzie Wodne oKKo. W Walentynki na amatorów saunowania czekają rytuały w wykonaniu trzech mistrzów. MOSiR zachęca też do skorzystania z Białego Orlika przy ulicy Skarbowej. Lodowisko będzie otwarte już od soboty.

Z myślą o kreatywnych przygotowano dwa konkursy. Pierwszy polega na wykonaniu dowolną techniką pracy w kształcie serca, którą następnie należy wrzucić pod postem konkursowym na FB (kliknij, aby przejść). Autor pracy z największą liczbą polubień otrzyma nagrodę w postaci rezerwacji toru w kręgielni dla dwóch osób. Podobną formułę ma drugi z konkursów, który polega na zrobieniu zdjęcia kolacji walentynkowej i wrzuceniu go pod postem konkursowym na FB (kliknij, aby przejść). Do wygrania rezerwacja kręgielni dla dwojga na jedną godzinę.

3 KOMENTARZE

  • Przyrost to zależy od ilości badań i to już wiadomo. Zgodnie z zapotrzebowaniem. Zastanawia mnie natomiast dlaczego knajpy i fitnes są be i zamknięte a w saunie naganianie gorącego powietrza na uczestników.
   W sumie to takie pytanie jak o zamknięte stoki – tam wirus był …straszny!
   Chyba, że polewanie kamienia samogonem to będzie antyseptycznie!
   Bo jeśli tam pobyt w namordnikach to niech od razu ze trzy karetki podstawią!

Skomentuj