Walentynki w kędzierzyńskim Heliosie: specjalne seanse i atrakcje dla widzów

0

Helios w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na specjalne seanse walentynkowe. W czwartek, 14 lutego widzowie mogą liczyć na nietuzinkową zabawę połączoną z atrakcyjnymi konkursami.

Przygotowaliśmy moc atrakcji z okazji święta zakochanych! W naszym repertuarze znajdą się najnowsze filmy, nocny maraton w dwóch odsłonach, transmisja sztuki teatralnej, a ponadto czeka na Was filmowy konkurs, w którym będzie można wygrać randkę w kinie, a także romantyczny weekend dla dwojga w luksusowym SPA! Wystarczy kupić i zachować bilet na film „Planeta Singli 3”, uzupełnić kupon konkursowy otrzymany w kasie, a następnie wrzucić go do urny wystawionej w holu każdego kina. Konkurs trwa do niedzieli, 17 lutego.

Ponadto przygotowaliśmy dla Państwa wiele atrakcji. 14 lutego w godzinach 16:00-20:00 i 16 lutego w godzinach 15:00-19:00 zapraszamy do zrobienia romantycznego zdjęcia z fotobudką Płatkove Love. Głodni? 16 lutego o nasze podniebienia zadba pani Justyna z Słodkiego Kącika. Ponadto w dniach od 14 do 16 lutego w godzinach 15:00-20:00 można zdobyć pojedyncze wejściówki do Xtreme Fitness.

To oczywiście nie koniec atrakcji! W specjalnym walentynkowym seansie 14 lutego o godzinie 18:30 zapraszamy na pokaz filmu Planeta Singli 3, gdzie do wygrania będą nagrody specjalne:
– karnety do fitness,
– książki,
– płyty.

Zapraszamy na wyjątkową, walentynkową ucztę filmową. Idealne walentynki? Tylko z kinem Helios!

Skomentuj