Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu wystąpili na 42. urodziny Kędzierzyna-Koźla. ZDJĘCIA

5

Widownia hali Azoty wypełniła się dziś do ostatniego miejsca. Do Kędzierzyna-Koźla przyjechał Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu, którzy uświetnili jubileusz 42-lecia utworzenia naszego miasta.

Koncertu z okazji urodzin miasta to tradycja, którą trzy lata temu wprowadziły do miejskiego kalendarza imprez obecne władze miasta. Cieszą się one dużą popularnością i nie inaczej było dziś. Hala Azoty zapełniła się do ostatniego miejsca. Koncert otworzyły władze miasta.

– Chciałabym życzyć państwu wspaniałego koncertu i wrażeń. Mam nadzieję, że optymizm będzie towarzyszył państwu nie tylko podczas koncertu, ale i w życiu osobistym. A naszemu miastu życzę, żeby miało dobrą przyszłość – mówiła prezydent Sabina Nowosielska.

– Sukces tego miasta i jego pomyślność to przede wszystkim sukces jego mieszkańców, organizacji, które tutaj działają i przedsiębiorców. Dlatego życząc miastu pomyślności, życzymy pomyślności przede wszystkim państwu. Już dziś mówimy państwu: do zobaczenia za rok – powiedział przewodniczący rady miasta Andrzej Kopeć, który korzystając z okazji złożył też życzenia pracownikom oświaty z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Po krótkiej części oficjalnej pałeczkę przejął Waldemar Malicki i jego Filharmonia Dowcipu, którzy porwali mieszkańców miasta do wspólnej zabawy.

5 KOMENTARZE

  1. Żenujące przedstawienie dla establishmentu. Jak za KK przyjeżdżają Zive Zraloky nebo Dinozaury to reklama jest widczna 2 tyg. przed wydarzeniem. Jak sprowadzamy artystów za pieniadze mieszkańców to cicho sza , najwyżej radyjo swieta sabina park cos pierdnie o rezerwacjach 7 dni naprzód. A spróbujcie ocenzurować mój post, slugusy Sabiny…

    • Ja widziałem reklamy z dostatecznym wyprzedzeniem.
      Czy o to chodzi, że pitbullowi mieli taką zanieść pod buźkę (pyszczek),na srebrnej platerowanej złotem tacy?

  2. Kultura, czy polityka. O co tu chodzi. Koncert super, a emeryci zostawili w portfelach ok 160 PLN za osobę. A było ich sporo. Więcej takich akcji, a może jakiś mecz pokazowy tenisa ziemnego, oni też potrafią publikę rozbawic do łez.

Skomentuj