Wakacyjny maraton strachu w kinie Helios. Zagrają cztery mrożące krew w żyłach horrory

1

W piątek, 28 czerwca Nocne Maratony Filmowe zapraszają na pierwszy z serii wakacyjnych maratonów! Fanów mocnych wrażeń czeka noc z czterema horrorami, po obejrzeniu których będziecie mieli obawy przed zgaszeniem światła nawet we własnym domu.

Na początek, długo wyczekiwana premiera filmu POLAROID. Dalej reaktywacja kultowego horroru z lat 80 ubiegłego wieku – LALECZKA. Młody chłopiec dostaje w prezencie lalkę, której złowieszcza natura szybko daje o sobie znać. Następnie – HEREZJA. Zakon, który miał być schronieniem, staje się areną walki dobra ze złem. Dla najodważniejszych mamy deser w postaci filmu opowiadającego historię religijnego psychopaty i jego kanibalistycznej rodziny – SAWNEY: KANIBAL ZE SZKOCJI.

Jesteśmy przekonani, że taka dawka strachu jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?

Start: 28.06.2019 r. godz. 23:00

Zagramy:

  • Polaroid
  • Laleczka
  • Herezja
  • Sawney: Kanibal ze Szkocji

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

1 KOMENTARZ

  1. „Maraton strachu” to nazwa adekwatna do tego, co momentami działo się w nocy przed Odrzańskimi Ogrodami. Niestety, spora część „widzów” przychodzi lub przyjeżdża na te maratony bez biletów i nie mogąc wejść do kina okupuje przez całą noc plac przed głównym wejściem, nie tyle pijąc, co wręcz chlejąc piwo i inne trunki. W przerwach między seansami strach było wyjść na ten plac. Rano, po zakończeniu maratonu teren wyglądał jak pobojowisko, pełne pogniecionych puszek i butelek oraz organicznych wydzielin pozostawionych przez miłośników X Muzy. Czy to jest jeszcze kultura?

Skomentuj