„Wakacje z Bobem Budowniczym” w kinie Helios

0

W kinie Helios w Kędzierzynie Koźlu odbędzie się premiera kinowa najnowszych odcinków przygód Waszego ulubionego bohatera! Zapraszamy na wakacyjne premierowe odsłony Wakacji z Bobem Budowniczym w ramach Filmowych Poranków w Kinie Helios, w co druga niedzielę, o godzinie 10:30 i 14:00. Dodatkowo Wakacje z Bobem Budowniczym będą również miały seanse codziennie o godzinie 10:00.

Najbliższe seanse „Wakacji z Bobem Budowniczym cz. 1” 28.06-01.07.16 o godzinie 10:00.

Kolejny zestaw bajek („Wakacji z Bobem Budowniczym cz. 2”) już 10.07.16 godzina 10:30 i 14:00. Przed tymi seansami  atrakcje z konkursami, do tego niespodzianka dla każdego dziecka!

Bob Budowniczy to jeden z najpopularniejszych seriali na kanale telewizyjnym MiniMini+.

Bob Budowniczy z przyjaciółmi oraz jego maszyny są zawsze gotowi do pracy. Dla Boba nie istnieją rzeczy niemożliwe – żaden projekt nie jest za trudny! Sekretem Boba i jego pomocników jest praca zespołowa, zgodne działanie oraz pozytywne myślenie. Praca jest dla naszych bohaterów wspaniałą zabawą. Maszyny, jak gromadka dzieci, są chętne do działania, choć czasem bywają chaotyczne, niesforne, a nawet złośliwe. Plac budowy to dla nich miejsce zabaw i niezapomnianych przygód. Razem dacie radę rozwiązać każdy problem! Zobaczcie, jak to robi Bob!

IP_Helios_BobWakacje

 

Skomentuj