W wydziale komunikacji starostwa powiatowego uruchomiony zostanie system kolejkowy

17

W starostwie powiatowym uruchomiony zostanie system kolejowy dla osób  załatwiających sprawę w wydziale komunikacji. Miejsce będzie można zająć przez internet.

– Chcemy podkreślić, że urzędnicy wydziału odbierają obecnie około trzykrotnie więcej telefonów z pytaniami mieszkańców o termin załatwienia sprawy. Pracownicy Wydziału Komunikacji nie są wstanie odebrać wszystkich połączeń telefonicznych gdyż, ma to realny wpływ na tempo i sprawność załatwiania spraw osób już zapisanych. Z tego powodu, ale przede wszystkim ze względów bezpieczeństwa, apelujemy, aby w okresie epidemii maksymalnie ograniczyć swoje wizyty w Wydziale Komunikacji i Transportu do spraw niezbędnych – wyjaśnia  Adam Lecibil, rzecznik starostwa.

Wydział Komunikacji czekają zmiany. Trwają prace nad wdrożeniem systemu kolejkowego, który ma na celu usprawnienie obsługi klienta poprzez elastyczne zarządzanie ruchem klientów. Dodatkową zaletą systemu kolejkowego będzie możliwość zarezerwowania kolejki przez Internet.

W związku z licznymi pytaniami przygotowano ścieżki postępowania w najważniejszych sprawach dotyczących Wydziału Komunikacji i Transportu naszego starostwa powiatowego – kliknij, aby przejść.

Źródło: starostwo powiatowe

17 KOMENTARZE

 1. Niech to kierownictwo WK się puknie w glowe! No ludzie, zlitujcie sie, przeciez zasada działania bedzie dokładnie ta sama, nie widzicie tego?? Weźcie sie w koncu do roboty a nie kawki pijecie!

 2. A może trzeba tam osobę zarządzającą na kogoś kto wprowadzi ten urząd w 21 wiek. Jak długo pamiętam żeby tam coś załatwić trzeba wziąć urlop i spędzić tam połowę dnia. System kolejkowy ma być tylko po to by tłumy ludzi nie zwaliły się tam jak w końcu Starostwo ,,ruszy”. Od marca nic tam nie można załatwić a jak się juz Urząd otworzy to pracownicy pójdą na urlopy. Może trzeba by wziąć przykład z firm prywatnych i dostosować się pod potrzeby petenta.

 3. Pracownicy Wydziału Komunikacji nie są wstanie odebrać wszystkich połączeń telefonicznych gdyż… do gaszyna trenowali i potem poszli za budynek żeby go zrobić.
  BTW – ile zebraliście pieniążków i może jakiś screen przelewu?

 4. A może potrzeba zatrudnić więcej osób. Dlaczego nikt nie weźmie tego pod uwagę !!!
  Te Babki robią tam co mogą!!!
  Każdy kto był tam choć raz widział ze nie leżą pod palmą z drineczkiem!!
  Jako jedyny wydział w całym SP maja bezpośredni kontakt z petentami !!!

  • Jak to? Przecież @laluśka widziała jak Panie w Wydziale Komunikacji kawkę pijają. Nawet o tym wpis na tym forum popełniła.
   Co prawda nie nie był to ten Twój przysłowiowy drineczek, tylko zwykła kawka, ale opinię pracownicom WK w głupi sposób starała się zepsuć.

 5. A czy ona jest pewna ze to była kawa ?? Piła z nimi ??
  Tam pracują ludzie nie wielbłądy i czasami musza się napić !!!
  Jeszcze pampersy im dajcie żeby za często z wc nie korzystały !!!

 6. Oczywiście że urzędniczki pracują,czasem popijając kawę a czasem tylko popijają kawę. Nikt by się tego nie czepiał gdyby nie musiał stać w wielogodzinnych kolejkach. Cały czas się słyszy urlopy chorobowe itd. Rozumiem że to nie do końca ich wina ale jest tam chyba jakiś kierownik, jego przełożony który widzi co się tam dzieje i nie reaguje. Przydałby się tam ktoś komu na sercu leżą problemy mieszkańców i poprawiłby funkcjonowanie tego wydziału. Może przez zwiększenie godzin pracy, może przez zwiększenie ilości pracowników a może przez zmianę systemu pracy.

 7. w ’88 rejestrowałem Simsona
  w ’95 rejestrowałem nóweczkę od Niemca, do dziś dzwoni na Wigilię posłuchać klekotu
  w ’05 SUV od Szwajcara
  w ’15 nostalgicznego V8 z USA

  i co BEZ zmian czas realizacji ten sam, kolejka przy każdej próbie podejścia, a bez kolejeczki cwaniaczki, handlarze, dziuplarze, laweciarze, czyli elita.
  Zalecam jeszcze więcej dokumentów i papierów, koniecznie książeczek szczepień 2 pokolenia wstecz managera produkcji zakrętek do wentyli. Tak by rejestracja auta była szczytowym osiągnięciem cywilizacji, coś jak lot na Marsa, jak transmisje z Voyagera po 30 latach od rozpoczęcia podróży.

  Co jak co ale biurokracja nie ma genu samoograniczenia.

  Za rok mam do odbioru wyrób Elona, będziem testować cierpliwość, już mam umówiony termin u psychiatry, za waszymi radami.

 8. Najsłabszy Wydział Komunikacji w całej Polsce. Wszędzie jakoś da się, a tutaj zawsze pod górkę. Brakuje organizatora – podpisuje się pod spostrzeżeniem kogoś powyżej: kierownik nie radzi sobie na tym stanowisku, powinien zostać zmieniony.

Skomentuj