„W wyborach prezydenckich postawię na samorząd”. Prezydent Sabina Nowosielska gościem Studia KK24.pl

50

Koronawirus w urzędzie miasta, wpływ epidemii na finanse gminy, aktualnie realizowane inwestycje to tematy, o których w Studiu KK24.pl rozmawialiśmy z Sabiną Nowosielską. Prezydent Kędzierzyna-Koźla odniosła się również do deklaracji wiceministra Janusza Kowalskiego w sprawie benzenu, a także zdradziła, kogo poprze w zbliżających się wyborach prezydenckich:

50 KOMENTARZE

 1. A kogo to obchodzi na kogo zagłosuje Pani Nowosielska…czyżby sugerowała na kogo głosować. Całe PO, żałuję że na Panią głosowałem.

  • Mieszkańcu DPSu……………..PAMIĘTAJ !!! Mądrzy ludzie głosują na mądrych,uczciwych i samodzielnych. A ci co chcą głosować na pośmiewisko całego świata BĘDĄ SIĘ TEGO WSTYDZIĆ

    • Brakuje Ci ćmoku pomysłów więc podszywasz się pod innych jak prymitywny i tchorzliwy typ. Prawdziwy KOS nigdy by tych idiotyzmów nie napisał! Brak Ci honoru i wstydu też nie masz!!!

     • Nie poznajesz własnych idiotyzmów. Żartujesz. O 11:24 jest jego komentarz. Wyraźnie widać jego nick. Brak Ci honoru i wstydu też nie masz!!!

  • Pewnie, ze najlepszy. Nie potrafi zarządzać miastem (reprywatyzacja, szambo w wisle, zdechłe kozy na wyspie, strefy relaksu za grube tysiące, dramatycznie niski wskaźnik wypłat tarczy przedsiębiorcom itp), ale jest najlepszym kandydatem na prezydenta RP. Zrealizował 5 z 77 obietnic wyborczych. Tym się właśnie charakteryzują lemingi. Nie analizują faktów , tylko są ślepo „za” albo „przeciw”. To nic, ze ludziom się teraz dużo lepiej i łatwiej żyje, widać i czuć realne zmiany. Ludzie wola jak im się zle żyje byle być antypis i już. A jak zabiorą emerytury bez pytania z funduszu to trudno. Bo tak trzeba było…

 2. Brakuje pieniędzy, to może zrobić wg. tarczy antykryzysowej stworzonej przez PIS, t.z. dwa warianty, zwolnić nauczycieli albo obniżyć im pensje. I tak za dużo zarabiają. A jeśli chodzi o te zielone podwórka. To czy czasem nie uszczknięto na tę inwestycje z pieniędzy na Planty Kozielskie ?

 3. Linia podziału Polaków przebiega między wierzącymi i niewierzącymi. Między tradycją a „nowoczesnością”.
  Myślenie kategoriami interesów klasy społecznej do której należę, dobra mojej rodziny czy patriotyzmu jest ciągle nam obce.
  Myślę, że sporo złego robią media z obcym kapitałem, typu TVN.
  I pewnie złą robotę robi część księży, którzy z uporem maniaka bronią złej sprawy.

 4. BRAWO 👏👏👏 ALINA I ZENEK. 👏👏👏👏 Aż miło się czyta jak ktoś mądrze pisze. Nie jak ta reszta imbecyli. Docenią dopiero jak stracą 13 i wszelkie inne dobra. A i tak każdy zagłosuje tak jak będzie uważał. Jeszcze raz Brawo dla was 👍👍👍👏👏👏

  • Alina i Zenek to Podszywacze i PrOwokatorzy. Kris nie lepszy. Musi mieć w domu imbecyla, bo wie jak odnieść się do innych.

  • @Kris, nie przejmuj się tym trollem, jemu nic nie pomoże. Nie otrzymał dobrego wychowania w rodzinnym domu, więc nasze staranie, to jak grochem o ścianę.
   On jest tak otumaniony propagandą GW. na i TfuVN, że w akcie rozpaczy podpisuje się naszymi nickami, robiąc z forum własne szambo.

 5. A kto kibicował nauczycielom podczas ostatnich strajków chyba POKO tak jak radzi czołowy samorządowiec Trzaska przerwać wszystkie inwestycje (park na lodowisku 700 tyś oszczędności). Podobno odebrano pieniądze młodzieżowym klubom Sportowym z KK czy odebrano coś ZAKSIE.
  A pracowników magistratu którzy nie potrafią korzystać ze środków BHP zwolnić dyscyplinarnie, to nie do pomyślenia że Pani Prezydent musi pisać faksy a sprawy mieszańców są załatwiane z dużym opóźnieniem.

 6. Najbardziej mi się POdobał Trzaskowski gdy sejm uchwalił pomoc dla przedsiębiorców. Różne samorządy sobie z tym radziły, ale NAJGORZEJ tę pomoc realizowała Warszawa.😠

  Trzaskowski zapytany dlaczego tak słabo – odpowiedział (UWAGA !):
  „Jeżeli PiS chce pomagać przedsiębiorcom, to niech to robi sam”.

  To stwierdzenie nie wymaga komentarzy👎👎👎

  • To jest kandydat PO, KO na Prezydenta Polski łączący wszystkich ponad podziałami politycznymi, wyciągający życzliwie rękę do wszystkich. Śmiech.

  • A rzecznik rządu odpowiedział Trzaskowskiemu, że PiS ma w dupie przedsiębiorców i teraz nie ma czasu się nimi zajmować bo są zajęci kampania wyborcza budynia dudy.
   Ta wypowiedź nie wymaga komentarza

 7. W czasie debaty telewizyjnej Trzaskowski palnął taką SENSACJĄ, że spadłem z kanapy i do dzisiaj nie mogę pozbierać się ze śmiechu😂😂
  A powiedział TAK (cytuję): „… nie wiemy nawet kiedy skończy się epidemia, bo rząd nas o tym nie informuje…..”

  Czyli wychodzi na to, że PiS-y… DOGADAŁY się z koronawirusem i nie chcą powiedzieć Trzaskowskiemu, kiedy skończy się ta epidemia😂

  • no to Ty nam odpowiedz kiedy ta epidemia się skończy JA chcę wiedzieć, bo rząd ewangelistów Europy nie wie

   • Unia Europejska i WHO nie umie odpowiedzieć, kiedy epidemia się skończy. Niech Trzaskowski pyta się dalej i ty Rysiu również. PO wykazuje się 😂😂

  • Wychodzi na to że PiSy są tak nieudolne, że nie wiedzą kiedy się skończy ta epidemia. Jesteśmy chyba jedynym krajem w Europie gdzie liczba chorych cały czas rosnie

   • Do Xxx, a u naszych przykładnych sąsiadów zza Odry luzik. Ogniska w centrali DPD, Amazona teraz rzeźnia w Guetersloh, tysiące ludzi na kwarantannie, wystarczy wejść na TVN24, żeby poznać prawdę. Nikt nie jest w tym mocny. Ale przecież moglibyśmy być spokojniejsi, słysząc np, że „taki mamy klimat”, jak ktoś chce takiego „klimatu”, niech głosuje na „POtrzask”!

    • Nasi sąsiedzi zza Odry mają mniej aktywnych chorych niż my. Do dwóch krajów w Europie nie mamy wstępu, do kilku następnych wjazd jest ograniczony. Nieudolność PiS w pełnej krasie

     • Współczynnik reprodukcji koronawirusa wzrósł w sobotę w Niemczech do 1,79 i jest znacznie wyższy niż poziom retransmisji pożądany do opanowania epidemii – poinformował berliński Instytut imienia Roberta Kocha (RKI). Jeszcze w piątek współczynnik ten wynosił 1,06.

 8. Pani Prezydent!Jak wygląda sprawa progów zwalniających,które nam pani obiecała przed wyborami samorządowymi.Zagłosowali mieszkańcy na panią a progów jak nie było na ulicy 11 Listopada tak nie ma.Na tej ulicy jest Przedszkole i aż się prosi aby zamontować progi zwalniające bo młodzi kierowcy jeżdżą za szybko.Póki co zostało nam tylko parę pism z terminami wykonania na grudzień 2019 a progów nadal brak.

Skomentuj