W weekend Śródmieście Kędzierzyna-Koźla będzie należeć do biegaczy. XVIII Maraton Odrzański

17

W sobotę i w niedzielę na ulicach Kędzierzyna-Koźla ścigać będą się biegacze – wydarzenie główne to XVIII Maraton Odrzański.

Impreza organizowana przez Konsorcjum Odrzańskie pod honorowym patronatem prezydenta miasta rozpocznie się już w sobotę o godz. 11 biegami dziecięcymi. Następnie odbędzie się IV Rodzinny Bieg z Torbami, Marsz do Pomnika Papieskiego i IV Minimaraton Manhatan na dystansie 4,2 km.

W niedzielę o godz. 9 wystartuje natomiast XVII Maraton Odrzański. Na królewskim dystansie biegacze będą ścigać się aleją Jana Pawła II, ulicą Wojska Polskiego i aleją Lisa. W piątek wieczorem na liście startowej było ponad 170 osób.

Szczegóły wydarzeń na plakacie i mapkach:

 

17 KOMENTARZE

  1. Najwięcej zakażeń w naszym powiecie praktycznie każdego dnia a oni sobie jaja robią. Ktoś kto zarządza tym miastem to chyba jest zahibernowany albo nie wie co się dzieje. Pogonić to towarzystwo stąd, bo to są jakieś kpiny z mieszkańców.

  2. W tamten weekend były 2 imprezy biegowe a teraz kolejny cyrk. Niech władze tej mieściny się obudzą. Zabawy zbiorowe sobie urządzają. Opamiętajcie się w końcu.

  3. Bravo… KK w czerwonej srefie, ale to nie przeszkadza na organizowanie masowych imprez… Bravo…. Debile… a potem zdychają w szpitalach …i jeszcze twierdzą, że pandemii nie ma albo, że nie wiedzą gdzie się mogli zarazić. Ludzki idiotyzm nie zna granic.

  4. Nie… weekend w Śródmieściu nie będzie należeć do biegaczy… Będzie należeć do mnie i mojego licznego rodzeństwa… Będziemy towarzyszyć biegaczom… do zobaczenia…. hihihi

  5. Koniec z tym.Zgłaszam sprawę na policję i do sanepidu.Tu normalnym każą trzymać dystans a tu banda idiotów będzie pluć na siebie i cieszyć się ze swojej głupoty. Koniec z tym.

  6. To się w pale nie mieści co oni wyprawiają w tej pipidówce. Jeszcze dzieciarnia dziś biega patrząc na ten plakat z opisem, potem jakiś rodzinny bieg, następnie jakiś marsz 4 kilometrowy. Ktoś chyba się z ptakiem na głowy pozamieniał. Dziś 558 zakażeń na opolszczyźnie i pewnie znów będzie w naszym powiecie najwięcej jak przez ostatnie dni.

  7. Gdzie są władze miasta, śpią? …
    Proszę Państwa trochę więcej odpowiedzialności za innych. To nie czas na takie imprezy. Nasza rzeczywistość się zmieniła…… Obudźcie się……

  8. Wszyscy co się boją tej plandemi niech siedzą w domu. Po co mają ryzykować życiem, a to może ich samochód walnąć a może gałąź spadnie – towarzysze siedźcie sobie na kanapie a dajcie innym żyć normalnie.

Skomentuj