W urzędzie miasta przedświątecznie zebrała się miejska rada seniorów. Były podsumowania i nowe plany

4

Na dzień przed rozświetleniem choinki na kozielskim rynku Miejska Rada Seniorów spotkała się na uroczystych obradach. W jej posiedzeniu wzięli również udział prezydent Sabina Nowosielska, sekretarz Zbigniew Romanowicz oraz dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Agata Morkis. 

Grudniowa sesja miała nieco inny charakter niż zazwyczaj. Nie zabrakło życzeń z okazji zbliżających się świąt i symbolicznych akcentów. Nie zapomniano jednak o obowiązkach. Seniorzy zdali relacje z tegorocznej działalności, a także nakreślili władzom miasta swoje plany na 2023 rok.

 

4 KOMENTARZE

  1. Nie ma na co pieniędzy wydawać w dobie kryzysu ? Ludziom podwyższa się opłaty za wywóz odpadów czy czynszu a tu trwoni na jakieś spotkania staruszków. I to nikomu nie potrzebne.

    • Czego się przypierniczacie? Przecież to kwiat władzy PRL-u, dalej pewne siebie i zadufane twarde spojrzenia świadczące o swej wyższości nad innymi obywatelami.

  2. Piękne to, wspaniałe. Można mieć nadzieję, że tych dwóch rodzynków mogło dojść do głosu.
    Cudowne jest również to, że starzy komuniści, członkowie pzpr ( ktoś z nich był ) ma nowe plany dla młodych pokoleń. Należy się cieszyć, że geriatra szykuje młodym ich życie.

    Młodzi ludzie lubią to !

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj