W tym roku zabawa sylwestrowa „pod chmurką” jak zawsze tylko w Polskiej Cerekwi

2

Jeśli planujecie spędzenie nocy sylwestrowej na imprezie „pod chmurką” w najbliższej okolicy, niezawodnie jak zawsze organizuje ją gmina Polska Cerekiew.

Impreza przed urzędem gminy w Polskiej Cerekwi ma już stałe grono bywalców, a każdego roku pojawiają się nowi. To jedyne takie wydarzenie organizowane w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim. Miasto Kędzierzyn-Koźle od wielu lat nie organizuje zabawy w ostatni wieczór wieczór roku.

Impreza przed urzędem gminy rozpocznie się o godz. 22. Zaplanowano zabawę przy muzyce, konkursy dla publiczności oraz pokaz fajerwerków. Za konsoletą zobaczymy Artura Szczęsnego z Radia Park.

2 KOMENTARZE

  1. Jaka szkoda… Skoro miasto znów nie organizuje zabawy sylwestrowej, to nasza uśmiechnięta pani prezydent (albo jak kto woli królowa Narni ;) nie złoży nam o północy życzeń noworocznych i nie wzniesie toastu za pomyślność kolejnego roku…

  2. Standard!, K-Koźle to nie jest miasto tylko przedmieście Polskiej Cerekwi, brawo panie Wójcie taki gospodarz przydałby się w naszym mieście, co myśli o mieszkańcach, a nie tylko o swoich apanażach. Wstyd Pani prezydent ….

Skomentuj