W tym bankomacie aż strach wybrać pieniądze. Ciemno, brudno i niebezpiecznie ślisko

11

Odkąd ING Bank Śląski w Koźlu został włączony do oddziału przy ulicy Wojska Polskiego, przy ulicy Piastowskiej pozostał jedynie bankomat. Jednak warunki panujące wokół niego pozostawiają wiele do życzenia. Schody są śliskie i brudne, a wszędzie walają się śmieci.

Kiedyś budynek ING Banku Śląskiego przy ulicy Piastowskiej był zadbanym miejscem, do którego codziennie przychodziło wielu klientów. Oddziału nie ma tam już od grudnia 2019 roku, pozostał jedynie zaniedbany bankomat. Nasi czytelnicy zaczęli skarżyć się na warunki, w jakich muszą wybierać swoje pieniądze, tym bardziej, że to jedyny bankomat w okolicy.

Dojście do bankomatu jest koszmarne. Jest tam ciemno, ślisko, zimą można się zabić. Do tego śmieci walają się po całym terenie, bo nie ma ani jednego kosza. Podczas korzystania z bankomatu ekran jest stanowczo za jasny i w otaczających ciemnościach, po odejściu od niego, potrzeba kilka sekund, by wzrok się przyzwyczaił do ciemności. W połączeniu z mokrymi, a zimą zamarzniętymi schodami, wyłożonymi płytkami ceramicznymi jest to naprawdę niebezpieczne miejsce – pisze do nas czytelnik.

O sytuacji poinformowaliśmy rzecznika prasowego ING Banku Śląskiego Piotra Utratę, który zapewnił, że poinformuje administrację budynku o tym stanie rzeczy.

Zdjęcia nadesłane przez czytelnika

 

11 KOMENTARZE

 1. Ja tego nie rozumim, że Polacy tak śmiecom w swoim kraju, będącym ich domem. Dom ten zamknięty szczelnie by broń nas Boże niewierni nie ubogacili. Kraj i Dom Polaków na który ze wszystkich stron czyhają wrogie wilki nieludzie. Hordy rozjuszonych Saracenów u wschodnich wrót, a za Odrą odbudowuje się już IV Rzesza.
  W tych geopolitycznych okolicznościach KK24 wyskakuje ze śmieciami, papierkami z drukarki, nie biletami NBP, drukowanymi na potęgę przez Glapcia i przyboczne glonojady. Ja Wam powiem dlaczego Polacy wyrzucają te papierki, bo tam nie ma kosza na śmieci, a wiemy, że naród który wydał na świat Francuza Chopina, Litwina Mickiewicza, Niemca Kopernika kulturalnie by do kosza je wrzucił. Papierki bowiem te z drukarki termicznej nie podlegają segregacji i należy je do śmieci zmieszanych wrzucać, a tam kosza brak. Dzięki tym papierkom zwiększa się tarcie na schodach i dzięki nim jest mniejsze ryzyko poślizgu. Polacy to mądry naród, poradzi sobie w ciemności.
  A na tych papierkach stan kont Polaków jest pokazany nie raz, a są tam kwoty niemałe, bo w TVP obwieszczają, że Polacy się bogacą.
  A moja rada dla Banku Śląskiego to taka, by zlikwidować ten bankomat, ludzie są niezadowoleni, no i będzie czyściej, mniejsze ryzyko wypadku.

  • Chopin nie był Francuzem, Mickiewicz Litwinem i jak się okazuje Kopernik Niemcem (krew polska, niemiecka i czeska).
   Kim jest Rychu???

 2. Generalnie te zdjęcia odzwierciedlają stan centrum Kozla, albo uruchomić straż miejska albo zmienić firmę sprzątająca bo generalnie ulice wyglądają jak by nie były sprzątane…

 3. Rzecznik poinformuje administrację budynku. Bo ona tak administruje, że nie wie co się tam dzieje od roku.
  Proszę pana zesrał się pan. Aha zesrałem się.

 4. Niech bank zaoferuje darmowe wypłaty z innych konkurencyjnych bankomatów. Jeśli nie to trzeba pominąć sentyment i przenieść konto do innego banku.

 5. Nie rozumiem ludzi którzy drukują potwierdzenie po to by je od razu wyrzucić, można sprawdzić stan konta na ekranie lub smartfonie i od razu będzie czyściej. Inna sprawa dlaczego nie ma kubła? Jak to świadczy o dzierżawcy, tak syf przed wejciem.

Skomentuj