W sylwestra ukradli dwie butelki whisky i uciekli. Przed północą byli w rękach policji

0

Policjanci z Kędzierzyna-Koźla, po krótkim pościgu zatrzymali dwóch 19-latków. Mężczyźni są podejrzewani o kradzież alkoholu. Jak ustalono, to nie jedyna kradzież z którą mogą mieć związek mężczyźni.

Do kradzieży doszło w jednym ze sklepów w centrum miasta. Około godziny 18:00 policjanci zostali poinformowani o kradzieży dwóch butelek whisky o wartości blisko 200 złotych. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że związek z tym zdarzeniem może mieć dwóch mężczyzn. Mundurowi zabezpieczyli monitoring oraz ustalili dokładny rysopis sprawców kradzieży.

Informacje te zostały przekazane wszystkim patrolom w mieście. Około godziny 23:00 policjanci zauważyli na ul. Judyma dwóch młodych mężczyzn odpowiadających rysopisom sprawców kradzieży.  Osoby te na widok nadjeżdżającego radiowozu zaczęły uciekać. Funkcjonariusze ruszyli za nimi i po krótkim pościgu zatrzymali dwóch 19-letnich mieszkańców Kędzierzyna-Koźla.

Policjanci ustalili, że  to nie jedyna kradzież sklepowa z którą mogą mieć związek 19-latkowie. Jest to wyjaśniane w ramach prowadzonego postępowania.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj