W sobotę w Parku Pojednania kolejna letnia impreza. Na scenie aż trzy koncerty

1

Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu rusza z serią letnich koncertów plenerowych. W sobotę w Parku Pojednania odbędą się aż trzy koncerty.

17.00 – „Stonoga” – koncert dla dzieci
18.30 – „Reggaeside”
20.30 – „Ikarus Feel”

Siostry Wajs & STONOGA Dwie siostry Agnieszka i Patrycja śpiewają autorskie piosenki skomponowane specjalnie z myślą o najmłodszych. Ponad godzina dobrej zabawy, wesołych piosenek, które dzieci będą nucić długo po zakończonym koncercie, tańca z zakręconą stonogą i interaktywnej rozrywki. To muzyczne niezapomniane widowisko pełne figli, uśmiechu i radości. Zespół Siostry Wajs & Stonoga zachęci do wspólnej zabawy i wciągnie do tańca zarówno najmłodszych, jak i ich opiekunów.

Reggaeside wyróżnia się na polskiej scenie oryginalnym stylem, gdzie rytmy reggae ciekawie przeplatają się z innymi gatunkami muzycznymi. Na scenie muzycy są w ciągłym ruchu, a wokalista Karol przemierza dystans niczym Axl Rose, utrzymując bliski i ciepły kontakt z publicznością. Dynamika i energia wynika z rockowego temperamentu i młodzieńczej świeżości. Reggaeside stawia na piosenki, w których zawarte są pozytywne wartości ubrane w przyjemne brzmienie i chwytliwe melodie.

Ikarus Feel- obiecująca grupa z Lublina tworząca muzykę z pogranicza indie rocka, alternatywy i popu właśnie wydała swój pierwszy krążek.

1 KOMENTARZ

Skomentuj