W sobotę w kościele na osiedlu Piastów msza w intencji tragicznie zmarłego Pawła Adamowicza

8
Paweł Adamowicz, fot: Gdansk.pl

W sobotę, 19 stycznia o godz. 18.00 w kościele pw. Ducha Świętego i NMP Matki Kościoła na osiedlu Piastów zostanie odprawiona msza św. za tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska.

Od 16 stycznia na znak żałoby zostały opuszczone do połowy wszystkie flagi wiszące na masztach przed magistratem. Dla uczczenia pamięci zamordowanego i w uznaniu jego dokonań prezydent Sabina Nowosielska zadecydowała, że pozostaną one opuszczone do dnia pogrzebu prezydenta Gdańska włącznie.

Źródło: urząd miasta

8 KOMENTARZE

 1. Ma byc za darmo KAZDA msza, to ich pieprzona robota. Cenniki se „pomontowali”… jak im nie pasuje gratis to niech sie przekwalifikuja na robotnika. Wtedy by posmakowali ile sie trzeba narobic, by tyle i tyle za 45 min mszy sobie zyczyc. Wyplaty maja – wiec z jakiej racji „danina”?
  Phi! bym im dala, to im w piety by poszlo! Biznes se zrobili, ale ludzie juz coraz to madrzejsi i bardzo dobrze.
  Miast na tace na mszy, to powinna byc puszka WOSP, albo hospicjum, tak jak sobie rodzina zmarlego zyczy -miast kwiatow i zniczy, tego by zmarly chcial -jak media trabia.
  Tragedia straszna, wspolczuje rodzinie.

  Zaraz bedzie hejt -pluje na kieckowych
  Odnioslam sie do wypowiedzi przedemna;

  • Jola.
   A tak Cię kiedyś na tym forum proszono żebyś już nie pisała.
   A Ty, w dalszym ciągu.
   I do tego jeszcze się „odnosisz”, Jakby tego co robisz z j.polskim było malo.

   • Mnie sie tez niektore posty nie podobaja, i nie „prosze” o niepisanie tych osob. Pisac bede gdzie chce i co chce. „Z jezykiem polskim”… bo co, bo pisze angielska klawitura?
    A kij komus w oko, czasem celowo zmieniam klawiture, bo wtedy krzycza najglosniej ci, co nie maja w danej sprawie nic do dodania -wiec chociazby za nie polska czcionke poleca bluzgi tudziez… jak to sie mawia, zlego i glupiego poznasz po czepianiu jego.
    Adieu!
    Pozdrawiam pomimo:)

Skomentuj