W sobotę „Nightskating”. Zmieniona zostanie organizacja ruchu i kursowanie autobusów w Śródmieściu

6

Już jutro w Śródmieściu odbywa się „Nightskating”. Na części ulic i skrzyżowań wprowadzona zostanie nowa, tymczasowa organizacja ruchu, a autobusy zmienią trasę kursowania.

27 sierpnia o godzinie 20 rozpocznie się przejazd rolkarzy amatorów ulicami naszego miasta. Prowadzić ich będzie muzyka, którą na żywo serwować będzie DJ. Zmotoryzowani będą musieli dokładniej patrzeć na znaki. W rejonie Śródmieścia na kilku skrzyżowaniach zostanie wprowadzona zmiana organizacji ruchu.

W związku z planowaną imprezą sportową zmianie ulegną trasy przejazdu linii nr 1, 2, 3, 5, 9, 12 i 13. Czasowo wyłączone zostaną również przystanki zlokalizowane przy ulicach: Judyma, Harcerskiej, Wojska Polskiego, 1-go Maja.

Linia nr 1 będzie kursowała ulicą 1-go Maja oraz Stalmacha z pominięciem ulicy Harcerskiej i przystanków przy ulicy Wojska Polskiego. W tym czasie obowiązywać będą dodatkowe tymczasowe przystanki zlokalizowane na ulicy Stalmacha w pobliżu Komendy Powiatowej Policji.

Linie nr 2, 3, 5, 12, 13 będą kursowały ulicami Pionierów oraz Kosmonautów z pominięciem przystanków zlokalizowanych przy ulicy Wojska Polskiego. W tym czasie obowiązywać będą przystanki przy ulicy Pionierów. Linie nr 3 i 9 nie będą w tym czasie obsługiwały przystanku przy ulicy Judyma.

6 KOMENTARZE

  1. Przepraszam że zapytam!!! Ile karetek jest przewidzianych do obsługi połamańców przy okazji nocnego ścigania po naszym cudownym Śródmieściu.

    • Nie bziukaj, realisto. Nie będzie połamańców. Gdyby po jednego maja pełnej dziur i wykrotów pomyka, to tak. Ale, jak widzisz, wybrano same „najprościejsze i najrówniejsze” ulice.

  2. Czyli żeby dojechać na nocną zmianę z osiedla Piastów do Azotów, muszę jechać obwodnicą? Bo rolek już dzisiaj nie kupię i na pewno nie nauczę się na nich jeździć przed 22gą.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj