W sobotę kolejny wieczór saunowy w Wodnym oKKu. W planie aż pięć seansów

8

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na kolejny wieczór saunowy w Wodnym oKKu. W sobotę na uczestników wydarzenia będzie czekało trzech saunamistrzów, którzy poprowadzą pięć seansów.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18 i potrwa do 22. W tym czasie oprócz seansów, uczestnicy mogą liczyć na zdrowy poczęstunek i napoje.

8 KOMENTARZE

  1. Znowu prywata w godzinach pracy. Mosirowy obiekt zamknięty dla mieszkańców (po normalnych cenach), aby za dodatkowe pieniądze napychać kieszenie prywaciarzy (saunamistrze).

    • Obiekt otwarty dla mieszkańców właśnie. Nie za dodatkowy hajs, tylko za ten z cennika. Zawsze możesz zostać w domu i nie truć swoim bezsensem. Są dni zwyczajne i dni kiedy się coś dzieje, jakby się nie działo to byś rolniku narzekał że w kk nic się nie dzieje. Jak się nie podoba to zawsze możesz sobie farelkę w kiblu załączyć, na pewno będzie ciepło i tanio.

  2. Dlaczego za dodatkowy hajs? Przecież to obiekt mosirowy. Jest cennik. Proszę sobie robić prywatne, płatne imprezy po godzinach otwarcia!

    • Jest cennik i w cenniku jest tego typu impreza. Tanio wychodzi napalić w piecu mocniej niż zawsze. Będzie ciepło i za niewielką opłatą. #zostań w domu. Troll

  3. Znowu w sobotę sauna zamknięta? Machajcie sobie tymi recznikami po 22. Mieszkańcy chcą posaunować w normalnych cenach, a nie sponsorować czyjeś hobby.

Skomentuj