W sobotę coroczne święto wina w Synapsie. Szykuje się uczta dla ciała i ducha

3

Już po raz siódmy winiarnia Synapsa w Większycach będzie organizatorem Dnia Wina. Jak co roku wydarzenie będzie okazją do skosztowania szlachetnych trunków przygotowywanych przez lokalnych winiarzy. 

Pomysłodawcą i organizatorem imprezy jest Waldemar Wczasek, właściciel winiarni Synapsa znajdującej się w Większycach, tuż za rogatkami Koźla. W ciągu sześciu edycji, impreza ewaluowała i obecnie przyciąga nie tylko lokalnych winiarzy, ale też producentów żywności regionalnej.

Impreza wystartuje w sobotę o godzinie 13, kiedy zostaną otwarte stoiska. Organizatorzy zadbali, by coroczne święto wina było nie tylko okazją do degustacji i zakupu szlachetnego trunku, ale też świetnej zabawy. Jak co roku zaplanowano różne zabawy winiarskie oraz część artystyczną. Zgromadzeni goście będą mogli wysłuchać koncertu zespołu „HONOTU” oraz Ani Jellinek. Szczegóły na plakacie:

3 KOMENTARZE

    • Propagowanie odbywa się na ul. Wojska Polskiego a odpowiednie służby mają z tym niesamowity problem. Natomiast w synapsie to chyba degustacja się nazywa.
      Wiem, wiem Marcin i ty wqrw jakbyście pojechali do Monachium na Oktoberfest to byście się wielu rzeczy nauczyli. Alkohol jest dla ludzi, dla was też.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj