Zamknięcie ulic w związku z wyścigiem kolarskim. W sobotę autobus linii nr 13 kursuje inną trasą

4

18 września br. (sobota) w związku z organizacją imprezy sportowej, zmieniona zostanie trasa przejazdu linii nr 13 na odcinku od ulicy Wojska Polskiego do osiedla Piastów.

W godzinach od 10.00 do 18.00 na czas trwania imprezy sportowej zamknięta zostanie Aleja Lisa na odcinku od skrzyżowania z ulicą Wojska Polskiego do skrzyżowania z ulicą Bolesława Krzywoustego. Autobusy linii nr 13 w tym czasie będą kursowały Aleją Jana Pawła II z pominięciem przystanków nr 88 i 89 (Wojska Polskiego), które na czas objazdu będą przeniesione na przystanki nr 85 i 86 (Hala Sportowa).

4 KOMENTARZE

  1. Co się dziś rano paliło w mieście? Dym widoczny był z kilku km. Chyba coś koło obwodnicy. Czemu nie piszecie o tym ?? A i straze pozarne lamaly przepisy, na obwodnicy jedynie na kogutach, bez sygnalow, a debile w osobowkach je przepuszczali. To nie pojazd uprzywilejowany. Tak, straze jechaly obwodnica i na rondzie jedynie na kogutach bez sygnalow. Tak mozna super rozwali autko na koszt panstwa.

    • Proponuje się dokształcić w sferze przepisów ruchu drogowego. A dokładnie zagadnąć tematykę pojazdów uprzywilejowanych. Co oznacza sygnał dźwiękowy ? Co oznacza sygnał błyskowy ? Jakie i kiedy kierujący pojazdem ma obowiązki wobec pojazdów uprzywilejowanych ?

  2. To jeszcze mało burdelu komunikacyjnego w mieście niemożliwości? Już mówiłem zamknijcie całe miasto dla samochodów a pani prezydent niech stoi na rondzie mileninym i kieruje ruchem bo ponoć korków nie ma a ekipa na moście ma w d… e robotę.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj