W Sejmie chce chronić nasze interesy gospodarcze. Wyborcze zobowiązania Janusza Kowalskiego

7

Janusz Kowalski, były wiceprezydent Opola, członek zarządu Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa S.A. oraz Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych S.A., a obecnie kandydat Zjednoczonej Prawicy na posła, przedstawił w Kędzierzynie-Koźlu swoje wyborcze zobowiązania. W Sejmie chce przede wszystkim zająć się ochroną naszych interesów gospodarczych skupionych wokół Grupy Azoty, największego koła zamachowego gospodarki w mieście i w regionie. Kandydat stawia także na rozwój odrzańskiej drogi wodnej. Wideo:

7 KOMENTARZE

  1. Kolega Jakiegoś… To by tłumaczyło jego kompetencje do zasiadania na wymienionych stolcach. Kiedyś to trzeba było wiedzieć coś teraz wyatarvzy znać kogoś…
    A ja znam wszysrkich w okolicy i moge każdego zniszczyć, motto ZP i Zera.
    ja to popieram bo z takimi to cza czymać

  2. Akurat kompetencje Kowalski ma, jako jeden z niewielu :)
    On jakoś od od 2005/6 był analitykiem ds. Bezpieczeństwa Energetycznego w miniesterstwie. Wiec zanim trafił do PGNiG zajmnował się tymi tematami.

  3. kiedyś o takich miodoustych powiadano:”dobrze mówi, dać mu wódki”. dziwne te spotkania, konferencje, o których informuje się po czasie. a nie łaska zapowiedzieć taki iwent z wyprzedzeniem? może pokazano by więcej słuchaczy niż 1 podtykacza mikrofonu i 1 nagrywacza chyba na komórkę. a jak Kowalski nie dostanie się do sejmu, to co? klapa w zaku i w kk?

Skomentuj