„W Ruchu Rafała Trzaskowskiego działamy razem dla Polski”. Prezydent Sabina Nowosielska gościem Studia KK24.pl

44

Prezydent Kędzierzyna-Koźla Sabina Nowosielska, wraz z prezydentem Opola Arkadiuszem Wiśniewskim, zostali koordynatorami regionalnymi powstającego Ruchu Rafała Trzaskowskiego – prezydenta Warszawy. Jak jednak podkreśla Sabina Nowosielska, ruch nie jest partią polityczną, a zrzeszeniem osób, które chcą wspólnie pracować w sferze publicznej. W Studiu KK24.pl rozmawiamy także m.in. o głośnej sprawie likwidacji przez Nadleśnictwo Kędzierzyn leśnego toru rowerowego. Prezydent deklaruje gotowość do rozmów z młodymi ludźmi, którzy byli związani z tym miejscem:

44 KOMENTARZE

 1. To dlatego jest burdel w mieście. V-ce prezydenci bawią się w kiepski kabaret na 8 marca. Pani Nowosielska zajmuje miejsce w Radzie Muzeum Ziemi Kozielskiej i chowa się za pandemie. No tak ta pandemia nie którym jest na rękę. Pani Prezydent co z nowymi miejscami pracy ? Co z mieszkalnictwem ? Pani bawi się w politykę zamiast działać na rzecz miasta i mieszkańców tzw. miasta możliwości. Inwestuje się duże pieniądze z jakieś nikomu nie potrzebne alejki przed OKKiem a park kozielski zaniedbany, kupuje się elektryczne autobusy które nie obsłużą całej aglomeracji. Takich głupich inwestycji jest parę. Może Pani Prezydent w końcu znajdzie czas i zacznie zarządzać tym miastem jak się należy w tym słuchać głosów mieszkańców a polityka to już pani prywatna sprawa lecz nie w trakcie prezydentury !

 2. Dla Polski? Śmiechu warte. Ten nieudacznik nie potrafi zadbać o Warszawę i interesy Warszawiaków, a za Polskę chce się brać. Czy ta pani nie ma już co robić w Koziopłkowie-Matołkowie? Trzy capy też się tam zapiszą? Szczury już uciekają z tonącej PO. Lojalność godna pozazdroszczenia. Co na to lokalni działacze Podłej Opozycji?

 3. Brawo pani prezydent. Trzaskowski jest nadzieją dla Polski. Koniec z prorosyjskim i proniemieckim PiSem. Tylko POLSKA!!!!!!!!!!!!!!

  • Taką jest nadzieją, że zaleje szambem cały kraj. Coś ci się pomerdało. A co do królewny śmieszki – kończ waść, wstydu oszczędź.

  • Don Szambo pokazał w Warszawie jak rządzi. Teraz ma ambicję brać się za Polskę. :))
   Pani prezydent miasta możliwości podobnie. :))

 4. A co Pani robi dla miasta młodzieży zlikwidowano w lesie tor rowerowy który istniał dwadzieścia lat co Pani zrobiła w tej sprawie nic.A Trzaskowski nam nie potrzebny proszę mieć honor (boże przecież ta kobieta nie ma honoru)ale jednak proszę o tym pomyśleć i podać się dla dobra mieszkańców do dymisji

 5. Sloganami i demagogią chcą przekonywać? Naiwnych szukają. To niebezpieczna, antypolska, choć mówiąca po polsku wataha. Dzięki PiS Polska i Polak brzmią dumnie. Żaden rząd nie robił takiego kuku sowietom i Niemcom stawiając na interes Polski i Polaków. Polakom żyje się coraz lepiej. Przyszłość, dzięki ogromnym inwestycjom też jest jaśniejsza. Nie podoba się to Moskwie i Berlinowi i ich wrogim Polsce i Polakom, polskojęzycznym poplecznikom. Trzajkowski to stypendysta antypolskiego, węgierskiego Żyda Sorosa. który nasz kraj widzi, jako tanią siłę roboczą dla rasy panów. Nie doczekanie wasze.

  • Widzę, że kaganek wiedzy jaki niosę na tym ugorze przynosi efekty. Słuszna jest linia naszej Partii, cieszę się wraz z kolektywem partyjnym, że na prowincji są tacy aktywiści jak Polak.
   To dzięki naszym skutecznym działaniom na linii Partia – Obywatel Polcom i Polakom żyje się najlepiej. Nikt nie jest brany bez wazeliny. Skończyła się ciepła woda w kranie PO, teraz jest już tylko lepiej. Sam widzę jakie samochody na ulicach jeżdżą, coraz lepsze limuzyny, obywatele się bogacą dzięki pięćset plus i większym emeryturom.
   Już Bismark mówił, że Polacy się świetnie potrafią rządzić, teraz mamy unikalną chwilę by udowodnić to wszystkim niedowiarkom. Dynamiczny, wysportowany Prezydent, Premier doświadczony bankier są wspierani przez eksperta, oddanego Polsce Brata Bliźniaka – Prawdziwego Polaka.

   • Otto von Bismarck, premier Prus i późniejszy kanclerz Rzeszy, powiedział o Polakach: „Bijcie Polaków tak długo, dopóki nie utracą wiary w sens życia. Współczuję sytuacji, w jakiej się znajdują. Jeżeli wszakże chcemy przetrwać, mamy tylko jedno wyjście – wytępić ich”.

   • Dodatkowo Otto von Bismarck również powiedział o polakach:

    „Panowanie polskie było haniebnie złe i dlatego nigdy nie może więcej odżyć” to mówił w 1869 r. w pruskim Landtagu.

    Również to

    „Beztroska polskiego charakteru w odniesieniu do spraw tego świata uczyniła z Polski eldorado dla Żydów” mówił na sejmie pruskim w 1847 r.

 6. Polak 30 marca 2021 at 16:26
  Twój komentarz oczekuje na zatwierdzenie
  Sloganami i demagogią chcą przekonywać? Naiwnych szukają. To niebezpieczna, antypolska, choć mówiąca po polsku wataha. Dzięki PiS Polska i Polak brzmią dumnie. Żaden rząd nie robił takiego kuku sowietom i Niemcom stawiając na interes Polski i Polaków. Polakom żyje się coraz lepiej. Przyszłość, dzięki ogromnym inwestycjom też jest jaśniejsza. Nie podoba się to Moskwie i Berlinowi i ich wrogim Polsce i Polakom, polskojęzycznym poplecznikom. Trzajkowski to stypendysta antypolskiego, węgierskiego Żyda Sorosa. który nasz kraj widzi, jako tanią siłę roboczą dla rasy panów. Nie doczekanie wasze.

  • To jest przykre, że są w naszym mieście ludzie którzy wciąż głosują na pis, czy Wy na prawdę jesteście tak ślepi i nie widzicie co robi ta partia? Jak niszczy ten kraj? Nie, no pewnie że nie widzicie, bo jesteście zabetonowani na tą przeklętą partię, która jak już skończy to nie będzie co zbierać z tego kraju! Ten wasz cały pisowski rząd tylko odbiera prawa i łamie konstytucję, ale skąd mielibyście o tym wiedzieć, przecież w głowie macie tylko 500+ Szkoda, że jesteście tak ograniczeni, aby nie wiedzieć, że te pieniądze są ukradzione uczciwie pracującym ludziom, którzy już pomału nie mają siły pracować na Was nierobów! A rząd pcha wam w tyłki, aby nie stracić tępego elektoratu, który sprzedaje się za 500zł jak tanie prostytutki..nie no teraz obraziłam prostytutki, bo one by się tak nie sprzedały. Wy wyborcy tej złodziejskiej partii jesteście o wiele gorsi, nie ma nawet do czego Was porównać, bo musiałabym obrazić kogoś innego! Sprzedaliście się za parę stówek dopuszczając do władzy największych złodzieji jakich widział ten kraj. Tym samym dzięki tej pseudo władzy zabijacie przedsiębiorców którzy padają jeden po drugim!! Nawet zwierzęta są mądrzejsze od Was bo nie zabijają przedstawicieli swojego gatunku..

   • Przykre to jest, że jeszcze ktoś na platfusów głosuje. Już ludzie mieli zieloną wyspę jak rudy tylko pasa kazał im zaciskać. Nie potrafili nic zrobić oprócz likwidowania czego się da. Kraj to pewnie by sprzedali jakby się dało. Chyba zahibernowany byłeś za ich rządów albo jeszcze wchodziłeś po drabinie na nocnik.

 7. Kaczyński, Gowin i Ziobro różnią się dosyć mocno w poglądach na różne tematy. A jako Zjednoczona Prawica są przekonywujący i skuteczni.
  A PO, KO, ruch Trzaskowskiego, Hołowni, Zieloni, Wiosna niczym się nie różnią i mają tylko jeden program ***** ***. Aha i żeby było tak jak było.
  Nic poza tym. Miernota.

 8. źle wybrała. chyba strzeliła sobie w piętę.Trzaska to niemota i wszyscy o tym wiedzą.i jeszcze że to ruch bezpartyjny. Klękajcie narody!

 9. JEST PROBLEM JEST ROZWIĄZANIE ,ZABRANO SZPITAL ZBUDUJMY NOWY WIĘKSZY SZPITAL NA PIASTACH KTÓRY BY BYŁ PRZEZNACZONY TYLKO NIE NA COWID ,A SPRZĘT KTÓRY JEST SZPITALU W KOŹLU PRZENIEŚĆ DO NOWEGO SZPITALA NA PIASTACH ZATEM PO CO TAM JECHAĆ JAK BY BYŁ SZPITAL W POWIECIE I TO BARDZO NOWOCZESNY I LEPSZYM WIDOCZNYM MIEJSCU MOŻE NA ULICY JANA PAWŁA DRUGIEGO POSTAWIĆ WIELKI SZPITAL ELEGANCKI I SUPER PRZESTRONNY I DOBRYM MIEJSCU DLA KARETEK WIAZD MOŻE BY TAM POSTAWIĆ ZATEM?DODATKOWO MOST JAKBY BYŁ FAJNY POMYSŁ SZKODA ŻE MINI SKRZYŻOWANIA NIE MA NA ŻABIENIEC KTÓRY BY MÓGŁ PROSTYM SPOSOBEM POŁĄCZYĆ I SKRÓCIĆ DOJAZD Z PRACY DO PRACY W TYM JEŻELI SĄ DZIAŁKI MOŻNA BY MOŻE NAD LASEM I DZIAŁKAMI ZROBIĆ NOWEGO RODZAJU CZEŚĆ PŁYTY JAKO CZEŚĆ OBWODNICY KTÓRA BY BYŁA PODŁĄCZONA DO DROGI NA ŻABIENIEC PRZY LESIE GDZIE JEST BLISKO RZECZKA DODATKOWO NATURALNY PLAN NAD LASEM BEZPIECZNA DROGA DLA SAMOCHODÓW BUSÓW ALE I DLA PIESZYCH I TYCH CO KOCHAJĄ TRASY ROWEROWE ALE MUSZĄ SZYBKO DOJECHAĆ ZE ŻABIEŃCA DO KĘDZIERZYNA TO WYKORZYSTAŁO BY TEN ELEMENT NIŻ NA OKOŁO PRZEZ KŁODNICE I KRZYŻ MILENIJNY KTÓRY JUZ DZIŚ MA KORKI W POŁUDNIE ZATEM JAK NAJBARDZIEJ TAKA TRASA JAKO CZEŚĆ OBOWDNICY BYŁA BY CIEKAWA DOBRZE OŚWIETLONA ZARAZEM EKOLOGICZNYM MOSTEM

  • Malutka korekta.
   Szpital na Judyma przeznaczyć na covidowy (z tą zarazą przyjdzie nam prawdopodobnie żyć jeszcze wiele lat).
   A szpital kozielski przywrócić dla mieszkańców Kędzierzyna-Koźla.

 10. Alina ty jesteś ograniczona bardziej niż Holecka z wiadomości na TVP. Piszesz że Hołownia, PO, Trzaskowski mają ten sam program, a kilka godzin później w kolejnym wpisie pytasz czy Hołownia ma jakiś program. Zdradzę ci jak możesz sprawdzić jaki ma program. Trzeba wejść na stronę polska2050 i tam wszystko wypisane.

 11. Coraz BARDZIEJ mi się POdoba banda EKOLOGICZNYCH KRETYNÓW ?rządzących warszawką.
  I CHYBA też zacznę POpierać Czajkowskiego, bo mi CORAZ bardziej zaczyna podobać takie zjawisko?

  Najwięcej dwutlenku węgla wydzielają samochody godzinami stojace w korkach – z włączonymi silnikami?
  Kretynki i KRETYNI z warszawki wpadli na POmysł, aby POd płaszczykiem ekologicznym – „zmniejszyć” ilość dwutlenku węgla …. POprzez jego ZWIĘKSZENIE !!! ?

  W tym celu zaczęto ZWĘŻAĆ ulice – co doskonale ZWIĘKSZY korki i oczywiście DOSKONALE … ZWIĘKSZY też ilość emisji dwutlenku węgla!?yes, yes, yes!

  Ale ludzkości WCISKA się KITY, że jest ODWROTNIE ? I często – CZĘŚĆ durnowatej ludzkość ŁYKA TEN KIT..! ?
  Czajkowski JEST ZACHWYCONY tym, że znajduje naśladowców – nie tylko w Matołkowie?

  Dlatego aby dołączyć do „lepSZYCH i monDRZEJSZYCH”… ? …. chyba TYSZ zacznę …. PO…PO…PO… POpierać Czajkowskiego?
  Zgodnie z regułą: …. jeżeli nie daje się ODkretynić KRETYNÓW … to trzeba się do nich POdłączyć? czy jakoś tak.

  Chociaż gdyby nie tylko zwężano TE ulice, ale CAŁKOWICIE je POzamykano, to … byłoby JESZCZE lepiej …. dla DOBRA tego dwutlenka ? A tubylczą ludzkość można OLAĆ.

  Dlatego w Matołkowie zaczynamy od ZAMKNIĘCIA mostu w Kłodnicy ? I możeta nam SKOCZYĆ! Yes, yes, yes!? ??

 12. Niech pani przypomni Ludziom , kto finansuje ten ,, Ruch Trzaskowskiego :…..? Podpowiem Niemiecka fundacja im. Konrada Adenauera….Więc niech pani nie plecie bzdur że razem z panem Prezydentem Opola będziecie razem pracowali dla Polski… Ha ha ha ha ha dla Polski z Niemieckie pieniądze….? Pewnie dla Niemiec ….Bo Niemcy nigdy nie dają kasy za darmo… Jak już dadzą , to w zamian oczekują czegoś w zamia… No to Hajtla frau Prezidentin…. Przypomnimy się przy urnach..

 13. Ja nie na temat ale chcialbym sie dowiedzieć kiedy z ulicy Łukasiewicza znikna te wraki samochodów, czy ta droga jest wlasnoscia tego śmieciarza, przeciez one stanowia zagrozenie dla ruchu drogowego kim jest moze radnym że jemu mozna wiecej, mam nadzieję ze sluzby rstunkowe w razie jakiegis nieszczęscia na posesji tej osoby nie beda udzielaly pomocy blizej anizeli na chodniku!

Skomentuj