W poniedziałek ponowne otwarcie pływalni i Wodnego oKKa. Będą ograniczenia w liczbie użytkowników

10

Po trwającej ponad trzy miesiące przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa w najbliższy poniedziałek, 15 czerwca zostanie wznowiona działalność Wodnego oKKa i krytej pływalni w Kędzierzynie-Koźlu.

Oba obiekty zostały zamknięte w pierwszej połowie marca, kiedy w związku z rozwojem epidemii koronawirusa w kraju wprowadzano kolejne ograniczenia w funkcjonowaniu obiektów sportowych i rekreacyjnych. Amatorzy pływania na powrót do basenowych niecek musieli czekać ponad trzy miesiące.

Zarówno Wodne oKKo, jak i pływalnia od poniedziałku, 15 czerwca ponownie będą otwarte dla użytkowników. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji wprowadza jednak istotne obostrzenia w funkcjonowaniu obu obiektów, mające zminimalizować ryzyko zakażenia ich użytkowników i pracowników.

W wewnętrznej części Wodnego oKKa jednorazowo będzie mogło przebywać maksymalnie 30 osób, wszyscy użytkownicy obiektu przed wejściem do niego będą musieli poddać się pomiarowi temperatury. Z krytej pływalni jednorazowo będą mogły korzystać 32 osoby. Szczegółowe wytyczne dotyczące obu obiektów można poniżej:

Wodne oKKo

Kryta pływalnia

10 KOMENTARZE

  1. To jusz staje, sie nud ne jak wszytko zalapalo ta oszukancza psudo grype. Jak uwierzyla, wiekszosc to genjalne klamstwo jakim jest covit 19.Zdumiewajacy socjologiczny efekt bezmyslnosci i wiary w propagande tv i rzadu. Zdumiewajace, jak, bolesny bedzie efekt przebudzenia i swiadomosci ze zostalo spoleczestwo oszukane i oklamane przez wlasny rzad ktory poswiecil i zmarnowal zycie spoleczenstwu polskiemu. Pozdrowienia

  2. Sauny dalej zamknięte? Gdzie tu sens, gdzie tu logika? W hali azoty sauna zlikwidowana, bo tak. W kakaowym oku jedna sauna na cztery ma temp. wyższą niż 60 stopni.

    Ciekawe na jak długo otworzą pływalnię skoro za chwilę wakacje i obowiązkowa przerwa jak co roku. Miasto możliwości!

    • Właśnie po to będą sprawdzać temperaturę przy wejściu. Wpuszczą tych z wyższą, żeby zaoszczędzić na podgrzewaniu wody w niecce.

  3. W poniedziałek otwarcie, a we wtorek zamknięcie z powodu incydentu kałowego. Może tych z wyższą temperaturą dajcie do saun. Podniosą temp. powyżej zalecanego minimum.

  4. To jak to w końcu jest? Na basen można, a do sauny nie? To może zróbcie jeszcze podział na duży i mały basen. Duży otwarty, a mały zamknięty. W morskim oku otwórzcie tylko brodzik, bo tam dorośli tylko stopy zamoczą, a jak wiadomo wirus przenosi się na dłoniach, więc będziemy bezpieczni:)

  5. Gdzie tu sens gdzie logika… zastanawia mnie fakt taki jaka to bakteria przeżywa w saunie … czy w chlorze.. chyba ktoś tu ominął klasę 7 i 8 szk. Podstawowej gdzie była chemia … Ale cóż jak to mówią głupich nie sieją A sami się rodzą… A w Bukowinie tatrzańskiej oczywiscie baseny i sauny hulaja…

Skomentuj