W piątek kolejna impreza na wyspie. Tym razem sceną rządzić będą hiphopowcy

14

Kozielska Przystań „Szkwał” bardzo szybko stała się popularnym miejscem imprez. Już w ten piątek odbędzie się tam kolejne wydarzenie: „Hip-Hop nad Odrą”.

Jak mówią organizatorzy, będzie to pierwsza hip-hopowa impreza w Koźlu. Na scenie wystąpią Meis, Sulek Ri, Latusek , Mulan, Daro, Stelmach, Dao, Dronziu, Stypi oraz Trup EPB. Współorganizatorami wydarzenia jest powiat kędzierzyńsko-kozielski i gmina Kędzierzyn-Koźle. Wstęp bezpłatny.

14 KOMENTARZE

 1. Już widzę pierwszych malkoltentow a to dopiero 3 impreza w Koźlu, w tym mieście niemożliwości nic nie może się udać bo zawsze ktoś będzie marudził

  • Mi nikt nie wrzeszczy pod oknem? A kiedy szedłeś Targową ostatni raz? Nikt mnie o zdanie nie pyta, ale z tym zdaniem każdy się liczy, bo to są mądre treści.

   • Koźlak ty bredzisz. Gdzie twoja mądrość ? Tobie się tylko to wydaje przecież ty masz ćwierć mózgu. Więc jak ty możesz być i prawić mądrość. Lepiej idź kop rowy o których piszesz na forum. Jedno ci mogę przyznać że tupetu ci nie brak tyle żeś buras bo słoma ci z butów wystaje. Ty nawet nie chwal się żeś z Koźla bo wstyd robisz tej części miasta zakało.

    • Bredzisz, tych wypocin nie da się czytać. Idź najpierw zdać maturę a potem się wypowiadaj matole. To że ktoś się podszywa i pisze o rowach to już nie moja wina.

     • Ty o czytaniu nic nie marudź bo na razie tylko parę literek poznałeś i bohatera rżniesz. Ktoś się podszywa.. Taką gadkę to możesz puścić do takich jak ty prostaków. A o maturze debilu lepiej nie wspominaj boś za tępy by ją zdać. Masz tylko urojenia. Co najwyżej ją kupiłeś tym bardziej że jeszcze nie znasz wszystkich literek a tu to pewnie mamusia za ciebie pisała. Także zbieraj zabawki i won z tego podwórka.

     • Sam zacząłeś ten dialog i niejako wywołałeś mnie do tablicy. Uświadomiłem Ci że mi też dudni, ale jak się mieszka blisko centrum to trzeba to zaakceptować. Jestem zdania że takie imprezy powinny być organizowane, dobrze jest mieć możliwość wyjścia gdzieś na piwo. Natomiast nie dziwię Ci się, jakbym był zgredem który całe życie przesiaduje w mieszkaniu i ogląda TV to może też by mi to przeszkadzało.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj