W niedzielę ktoś wygra samochód. Zbliżają się urodziny galerii Odrzańskie Ogrody

3

W najbliższą niedzielę, 29 września, warto wybrać się do galerii Odrzańskie Ogrody, która hucznie będzie obchodzić kolejne urodziny.

Myśli mieszkańców Kędzierzyna-Koźla i okolic już rozpala loteria urodzinowa, w której do wygrania jest samochód – Škoda Fabia. Finał loterii, w której poznamy największego szczęściarza tego dnia, odbędzie się o godzinie 17:00. Warto jednak już wcześniej pojawić się w galerii, ponieważ organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji na ten dzień.

Czas będzie umilał znany m.in. z roli Ferdka Kiepskiego Andrzej Grabowski oraz występ Agnes Violin – utalentowanej skrzypaczki, która została okrzyknięta polską Vanessą Mae. Dzieci będą mogły obejrzeć spektakl „Jaś i Małgosia”, wyczarować balonowe cuda wraz z klaunem, a także poszaleć na dmuchańcach. Wszyscy goście zostaną zaproszeni też na pyszny tort urodzinowy.

Aby wziąć udział w Loterii, wystarczy w dniach 9-29 września zrobić zakupy w galerii Odrzańskie Ogrody za min. 50 zł (na jednym paragonie), zgłosić się do hostessy, wypełnić kupon loteryjny i przyjść osobiście 29 września na losowanie. Szczegóły znajdują się w regulaminie loterii: https://odrzanskie-ogrody.pl/loteria-urodzinowa/

Materiał promocyjny

3 KOMENTARZE

Skomentuj