W naszej policji nie brakuje już funkcjonariuszy. Komendant Hubert Adamek gościem Studia KK24.pl

19

Po raz pierwszy od bardzo dawna policja w Kędzierzynie-Koźlu praktycznie nie ma wakatów. Wkrótce służbę na ulicach zaczną pełnić nowi funkcjonariusze. Gościem programu Studio KK24.pl jest Hubert Adamek, komendant Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu:

19 KOMENTARZE

  1. To nadal nie zmienia faktu że policji brakuje szczególnie nocą miedzy godzinami 22-6. Ilość kamer jest zbyt mała a chodzi o ulice odchodzące z rynku kozielskiego. Za chwilę zrobi się ciepło więc pijanej młodzieży i nie tylko nie będzie brakowało. Będą głośno się zachowywać i do tego co nieco zniszczą tak jak zniszczono w parku kozielskim ławki. Niestety nadal władza nic z tym problemem nie robi….

  2. Jest niedziela, godź 0:26 a pusty plac niby Orlika przy Lompy-1go Maja nadal rzęsiście oświetlony jupiterami. Komu oni świecą i po co? Czy to nowy sposób na wyrzucanie pieniędzy w tzw. błoto?

  3. Wykrytych około 70 przestępstw związanych z narkotykami (7,5kg narkotyków zarekwirowanych) dużo czy mało? To znaczy, że jest w tym względzie niebezpiecznie, czy raczej widać poprawę?

  4. Ja proponuję aby policja i straż miejska przesiadla się na rowery, a zwłaszcza straż miejska, nie tylko dla zdrowia, ale również można wjechać tam gdzie samochód nie może

  5. Co to za policjanci po 2 miesięcznym szkoleniu? to jakiś cyrk nie policja. Jak widzę kto na domówkę przyjechał do sąsiada to pomyślałem że to jacyś przebierańcy. Dziewczyna która wyglądała jak z gimnazjum i chłopak ciut wyższy od niej no istny kabaret. Więc jak z jakością….

  6. Era dzieci z komputera, tam tężyzny fizycznej nie da się wypracować, stąd i wymoczki przyjęte do pracy w policji. Teraz jak któryś ma nadwagę to go biorą do antyterrorystów albo obsługi wieców gdyż tam potrzeba silnych do przepychania i palowania.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj