W najbliższych dniach lepiej omijać skrzyżowanie w Kłodnicy. Kolejny etap budowy kanalizacji

7

Przed nami ważny etap budowy kanalizacji sanitarnej w Kłodnicy. Przez sześć dni, od 21 do 26 sierpnia robotnicy wykonają sieć na skrzyżowaniu ulic Wyspiańskiego, Dunikowskiego i Kłodnickiej.

Ruch przez nie będzie możliwy we wszystkich kierunkach, ale dla uniknięcia korków pomiędzy Koźlem a rondem Milenijnym lepiej korzystać z objazdu drogą krajową nr 40.

Na skrzyżowaniu obędzie się bez wykopów, ale budowlańcy wygrodzą do swoich prac dwie tzw. komory techniczne, na które kierowcy będą musieli zwracać uwagę. W razie potrzeby upoważnione i oznakowane osoby pokierują ruchem.

 

7 KOMENTARZE

  1. Pytam się- dlaczego nie ma wytyczonych tymczasowych liń do poruszania się po budowie ? W cywilizowanym świecie są to pomarańczowe ciągłe linie, a u nas wolnoamerykanka ! Jedni mają cały pas, a drudzy muszą jechać po wykopach na budowie! Gdzie my żyjemy ?

  2. Proponuję nie tylko omijać to skrzyżowanie ale też administrację miasta ktora jest nastawiona negatywnie na mieszkańców ale też i całe miasto .

  3. ile jeszcze lat w tym „mieście możliwości” będą się pie… z kanalizacją? początek spraw z kanalizacją to o ile pamiętam około 2005 roku kiedy to zaczął się projekt unijny. niedługo to już drugie pokolenie będzie świadkiem tych ślimaczących się robót. niemcom wystarczyły 4 lata na wybudowanie kanału gliwickiego….

  4. Do Budowa widmo: panstwo istnieje tylko teoretycznie, ch… kupa i kamieni dupa cos co to mowi? Plus mandaty za naklejki ze polska to nie polin, polecam sie zapoznac z marszem w auschwitz :)

Skomentuj