W najbliższy weekend drzwi w Salonie ŠKODY będą szeroko otwarte dla wszystkich

1

Rozmowa z Małgorzatą Bzdak z działu marketingu ŠKODA Lellek Koźle

– To już kolejne dni otwarte w kozielskim Salonie ŠKODY. Jaki jest cel organizacji tego wydarzenia?

– Faktycznie, Dni Otwarte to u nas wydarzenie cykliczne. Przynajmniej dwa razy w roku zapraszamy do naszego salonu zarówno obecnych klientów, jak i osoby, które dotąd nie miały okazji odwiedzić naszego punktu. To zwykle podczas takich nieformalnych spotkań udaje nam się w pełni poznać potrzeby klientów, a także pokazać, że praktycznie każdego stać na to, by jeździć nowym samochodem.

– Za każdym razem tego typu akcje organizowane przez Państwa cieszą się dużym zainteresowaniem, na co tym razem mogą liczyć mieszkańcy Kędzierzyna-Koźla i okolic?

– To jest dobry rok, a dobre rzeczy warto celebrować – ta idea będzie przyświecać naszemu spotkaniu w trakcie najbliższego weekendu. Frekwencja – jaka by nie była – zawsze jest dla nas powodem do radości. Z każdym kolejnym wydarzeniem mieszkańcy regionu są bardziej otwarci na nowości i dysponują coraz większą wiedzą na temat rynku samochodów w Polsce. Wybierając, kierują się jakością i profesjonalizmem, nie ustępując tu mieszkańcom takich miast jak Poznań, Wrocław, czy Kraków. Podczas najbliższych dni otwartych uwagę fanów motoryzacji przyciągnie na pewno przedpremierowy pokaz nowego SUV-a, ŠKODY KAROQ, który już teraz budzi spore zainteresowanie wśród naszych klientów.

Zazwyczaj koniec roku kojarzy się nam z szansą na zakup samochodu na korzystnych warunkach?

– Zgadza się, tym charakteryzują się popularne wyprzedaże roczników. ŠKODA w tym roku z ofertą wyprzedażową wystartowała rekordowo szybko i po naszym mieście przemieszczają się już samochody zakupione 15 tys. zł taniej niż przewiduje to standardowy cennik. Warto wspomnieć, że nie tylko przy okazji wyprzedaży można u nas nabyć samochód w naprawdę dobrej cenie.  Właśnie podczas najbliższych dni otwartych nasi klienci mogą liczyć na specjalne rabaty i atrakcyjne oferty. Gorąco będziemy zachęcać również do zapoznania się z ofertą naszego działu sprawdzonych i pewnych samochodów używanych. Każdy zainteresowany będzie mógł  też w ten weekend skalkulować wartość swojego obecnego samochodu i uzyskać dodatkowy rabat na zakup nowej ŠKODY, jeśli postanowi zostawić swoje auto w rozliczeniu.

– Formuła dni otwartych nadal się nie wyczerpuje? Dlaczego?

– Dni otwarte w ŠKODZIE organizujemy zawsze podczas weekendów. Wiemy, że jest spora grupa osób, które tylko wtedy mogą odwiedzić nasz salon, w godzinach, które zwykle są wolne od pracy. Każdego roku w te dni przychodzą stali klienci jak i nowe osoby, które nie tylko są zainteresowane zakupem samochodu, ale które chcą również zapoznać się z ofertą najlepszego Autoryzowanego Serwisu Volkswagena w Polsce. Staramy się, aby można było spędzić ten czas rodzinnie i dlatego też na Dni Otwarte w ŠKODA LELLEK KOŹLE warto zabrać najmłodszych, dla których i tym razem nie zabraknie atrakcji.

Materiał promocyjny 

1 KOMENTARZ

Skomentuj