W pawilonie po Wohnen & Sparen powstanie nowy sklep. Trwają prace budowlane

14

Przed laty działał tu jeden z pierwszych w mieście marketów z wyposażeniem wnętrz, następnie kilkukrotnie zmieniano szyld, a w ostatnich latach pawilon stał pusty. W byłym markecie „Wohnen & Sparen” powstać ma nowy sklep, nieoficjalnie dowiadujemy się, że chodzi o niemiecką sieciówkę „TEDi”.

Informację o powstaniu nowego punktu handlowego potwierdziliśmy w starostwie powiatowym. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, będzie niemiecki market „TEDi”. Firma założona w 2004 roku w Dortmundzie ma obecnie ponad 2650 sklepów w 11 krajach i zatrudnia w nich około 24,5 tysiąca pracowników.

Jak możemy przeczytać na stronie sieci: „W naszych sklepach oferujemy bardzo szeroki wybór artykułów pierwszej potrzeby, poczynając od artykułów kosmetycznych, drogeryjnych i toaletowych, poprzez artykuły samochodowe oraz książki, po akcesoria i karmy dla zwierząt. W naszej ofercie Klienci odnajdą także bardzo szeroką gamę artykułów służących do utrzymania czystości oraz artykułów spożywczych”.

14 KOMENTARZE

 1. Po Wohnen & Sparen znów Niemiec próbuje, Polacy nie gęsi i swoje sklepy nie dla idiotów mają.

  • Kreatywny rychu, sklepy „nie dla idiotow” akurat byly tez niemieckie:)
   Rychu kiedy jakis biznes sam wymyslisz? Kiedy wpuscisz troche swiatla do domu?:)

 2. Jestem ciekawa kiedy w Kędzierzynie Koźlu zostaną ściągnięte flagi Ukraińskie.Kto bardzo za nimi tęskni niech sobie zabierze do domu i patrzy na nie nie 24/na dobę.Ja mam dość!!!

  • Gadasz, mi te flagi pasują bo to flagi Śląska są jedynie jakieś tlumoki je źle wieszaja, one nic z ukraincami wspólnego nie mają. Oni natomiast wiedzą jak wieszać.

   Już chyba czujecie że to nowe wcielenie Rycha. Nowy projekt, sprawdzam czy się przyjmie.

  • Zapewne, na wzór „Baru pod kleszczem” zlokalizowanego naprzeciwko Biedronki na Piastach, powstanie w Parku Pojednania jego filia.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj