W magistracie po raz ostatni w tym roku zebrała się Miejska Rada Seniorów

9

Po raz ostatni w tym roku spotkała się Miejska Rada Seniorów. Przedstawiciele mieszkańców 60+ podsumowali swoją działalność w ostatnich miesiącach i omówili plany pracy na 2022 r. W obradach uczestniczyli prezydent Sabina Nowosielska, sekretarz miasta Zbigniew Romanowicz oraz dyrektor MOPS-u Agata Morkis.

Podczas dyskusji omówiono szeroko pojmowane działania gminy ukierunkowane na seniorów. Przedstawiono również plany związane z realizacją projektów dedykowanych mieszkańcom 60+ w ramach funduszy norweskich. Wśród nich znajduje się m.in. adaptacja budynku po byłej szkole podstawowej nr 6 przy ul. Stelmacha na mieszkania wspomagane oraz organizacja w przyszłości wielu ciekawych warsztatów i zajęć skierowanych do seniorów.

 

9 KOMENTARZE

  1. Seniorzy mogą obradować stacjonarnie, a Radnym Miejskim się ne chce. Niech nie tłumaczą się pandemią, chyba że są niezaszczepieni, w takim razie dlaczego namawiają innych???

  2. Kurcze już nie mogę się doczekać z aż skończę 60 lat. Wstąpię do rady i wtedy pokażę rządzącym jak się sprawuje urząd.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj