W kozielskim szpitalu odnotowano dwa kolejne przypadki zgonów pacjentów z koronawirusem

6

Ministerstwo Zdrowia poinformowało w czwartek o 262 nowych przypadkach koronawirusa i 9 ofiarach śmiertelnych COVID-19. Dwa zgony odnotowano w kozielskim spzitalu.

Jak poinformowała Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna, w szpitalu w Kędzierzynie-Koźlu zmarła 78-letnia mieszkanka naszego powiatu oraz 84-letni mężczyzna z powiatu opolskiego. Oboje byli obciążeni chorobami współistniejącymi. Z powodu choroby COVID-19 na terenie województwa opolskiego odnotowaliśmy dotychczas łącznie 53 przypadki śmiertelne.

W raporcie Ministerstwa Zdrowia znalazła się też informacja o sześciu nowych zakażeniach na terenie województwa opolskiego.

6 KOMENTARZE

  1. Z koronawirusem A nie na korona! Gdyby tak wszyscy się przebadali, to na bank 90% ma pozytywny wynik. Co z tego że z korona jak zmarł na zawał. Już sram tym wirusem. Wszędzie tylko o tym. Tak naprawdę to te maseczki nas wykańczają!

    • No! W taki upał jak dziś, to na pewno! Dobrze, że to tylko dziś. Zdrowsi będziemy, jak spadnie temperatura i nie będzie prażyć słońce. A i pokus będzie znacznie mniej.
      I potwierdza się schemat: chorują głównie ci, co z jakichś innych powodów mają obniżoną odporność… Dotyczy to nie tylko ludzi w podeszłym wieku, niestety. Swoją drogą: ciekawe jak długo ten „bicz boży” będzie wisiał nad nami?!

  2. Napiszecie w końcu co to za choroby wspóistniejące? I napiszcie ze szpitale dostają dotacje za wpisanie na akcie zgonu c19. PLANdemia do przejęcia gospodarki i przekształcenia Polski w Polin! Jakos 30tys wojsk z akcji defender 2020 spokojnie przyjechali w czasie epidemii :) ciekawe po co? Czego się boją?

Skomentuj