W Kędzierzynie-Koźlu trwa uzupełniająca rekrutacja do przeszkoli. Sprawdź, gdzie są wolne miejsca

5

Od 13 do 28 maja potrwa rekrutacja uzupełniająca do przedszkoli prowadzonych przez gminę Kędzierzyn-Koźle. O miejsce mogą się ubiegać rodzice, których dzieci nie zostały przyjęte podczas rekrutacji właściwej oraz ci, którzy starają się o to po raz pierwszy. Nabór odbywa się tylko do placówek, które dysponują jeszcze wolnymi miejscami.

Na zarejestrowanie dziecka i dostarczenie do placówki pierwszego wyboru podpisanego wniosku rodzice mają czas od 13 maja od godz. 8.00 do 28 maja do godz. 15.00. Nabór uzupełniający odbywa się według takich samych zasad jak rekrutacja właściwa. Możliwe jest także zapisanie dzieci urodzonych w styczniu i w lutym 2018 r.

Listy kandydatów zakwalifikowanych do poszczególnych placówek zostaną opublikowane 8 czerwca. Rodzice będą mieli tydzień (do 15 czerwca, do godz. 14.00) na potwierdzenie woli skorzystania z usług przedszkola, do którego dziecko zostało przyjęte. 19 czerwca zostanie ogłoszona ostateczna lista przyjętych maluchów.

Ważne! Brak potwierdzenia woli przyjęcia miejsca w przedszkolu, do którego dziecko zostało zakwalifikowane, jest jednoznaczny z rezygnacją.

Kliknij, aby przejść do wykazu wolnych miejsc w poszczególnych placówkach

 

 

5 KOMENTARZE

  1. Aż strach pomyśleć co tam się będzie odjaniepawlało w obecnej sytuacji, z zachowaniem bezpieczeństwa, dystansu i zaleceń sanitarnych..

    Przeszkolenie wojskowe w wieku 6-ciu lat :D
    Bez udziału broni..

    • Nie wiem czy moje zdanie ma znaczenie w tym temacie, ale jak dla mnie 2,5 letnie dziecko powinno być z rodzicami.. Noo, ale taki mamy klimat.

      Kiedyś się szło 4, 5, 6 lat do przedszkola i 7 do szkoły.. A teraz ludzie robią dzieci dla 500+ i niech ktoś inny wychowuje..

Skomentuj