W Kędzierzynie-Koźlu ruszył Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. To będą dni wiedzy i inspiracji

0

W poniedziałek zainaugurowano Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Przez kilka dni w Kędzierzynie-Koźlu odbywać się będą bezpłatne szkolenia i spotkania motywacyjne.

Po raz pierwszy Kędzierzyn-Koźle włączył się w obchody Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w 2015 roku. Właśnie wystartowała trzecia edycja wydarzenia lokalnie organizowanego przez Kędzierzyńsko-Kozielski Park Przemysłowy.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości nie mógłby się odbyć, gdyby nie wielkie zaangażowanie naszych partnerów i uczestników, za co serdecznie dziękujemy. Myślę, że w kolejnych dniach nadarzy się wiele okazji do dyskusji o tym, jak wykorzystywać szanse, które daje rynek i rozwijać siebie oraz swoje działalności – mówiła podczas inauguracji prezes Kędzierzyńsko-Kozielskiego Parku Przemysłowego Alicja Górska.

– Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to wyjątkowa okazja do wymiany doświadczeń i wiedzy. Cieszymy, że możemy brać udział w akcji, która równolegle odbywa się w wielu krajach całego świata. Mam nadzieję, że w bogatym programie każdy znajdzie coś dla siebie – zapraszała prezydent Kędzierzyna-Koźla Sabina Nowosielska.

Wystąpienie inaugurujące ŚTP należało do Janusza Wiśniewskiego, wiceprezesa Krajowej Izby Gospodarczej, który mówił o roli Specjalnych Stref Ekonomicznych.

Udział we wszystkich wydarzeniach ŚTP jest otwarty i bezpłatny. Szczegółowy harmonogram znajdziecie TUTAJ.

Skomentuj