W Kędzierzynie-Koźlu premier Mateusz Morawiecki spotkał się też z ZAKSĄ. Wizyta w Hali Azoty

9

Wizyta premiera Mateusza Morawieckiego miała jeszcze jeden punkt – wizytę w Hali Azoty, spotkanie z przedstawicielami ZAKSY i Grupy Azoty ZAK. Towarzyszył mu minister sportu Kamil Bortniczuk.

Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki odwiedził Kędzierzyn-Koźle, gdzie między innymi spotkał się z przedstawicielami Grupy Azoty ZAK i Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

Po Hali Widowiskowo-Sportowej „Azoty”, gdzie rozgrywane są mecze naszych siatkarskich mistrzów, Premiera i towarzyszącego mu Ministra Sportu i Turystyki Kamila Bortniczuka oprowadzali: prezes Paweł Stańczyk oraz zawodnicy: Tomasz Kalembka i Korneliusz Banach. Zaprezentowano najważniejsze trofea zdobyte przez ZAKSĘ, w tym potrójne złoto z sezonu 2021/2022 – Puchar Polski, puchar Mistrzów Polski i zwycięzców Ligi Mistrzów.
Premier Mateusz Morawiecki dołączył również do młodzieży odbywającej siatkarski trening w hali, zachęcając do podejmowania aktywności sportowej przez dzieci i młodzież.

9 KOMENTARZE

    • panowie po lewej mają miny jakby w szatni wylosowali najkrótsze zapałki i „wygrali” to zdjęcie

  1. A to ci sportowiec!!! Trenującym dziewczynom mówi o aktywności sportowej. Sam nie gra w gałę, w rządzie 90%pasibrzuchow a Pinokio swoje.

  2. Dlaczego nie spotkanie w hali Azoty z mieszkańcami miasta i władzami miasta tylko w mini gronie w PDKu , wszyscy chcieli zadawać pytania, a nie tylko osoby przywiezione z Premierem. Tak się nie podchodzi do społeczeństwa, ciekawe kto to ustala , a podobno tak we wszystkich spotkaniach robią. Wstyd.

Skomentuj