W Kędzierzynie-Koźlu powstanie drugi skatepark. Użytkownicy zdecydują, jaki będzie

1

W ramach tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego mieszkańcy trzech kozielskich osiedli – Zachód, Stare Miasto i Południe – spośród zgłoszonych zadań najwięcej głosów oddali na budowę skateparku. Będzie to drugi tego rodzaju obiekt w Kędzierzynie-Koźlu. Ruszyły przygotowania do inwestycji.

Obiekt powstanie na terenie rekreacyjnym przy kozielskim domu kultury obok Orlika i otwartej siłowni. Zanim jednak projektanci rozpoczną pracę, pomysłodawcy i inwestor, którym jest urząd miasta, chcą poznać oczekiwania przyszłych użytkowników obiektu.

4 lipca 2019 roku o godzinie 18:00 (czwartek) w sali żyrandolowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Koźlu odbędzie się spotkanie, podczas którego omawiany będzie temat tego, jak ma wyglądać skatepark. Przede wszystkim, jakie urządzenia mają się na nim znaleźć, rodzaj nawierzchni, oświetlenie itd. Na spotkanie zaproszeni zostali przedstawiciele urzędu miasta, architekt, przedstawiciel administratora terenu.

– Jeśli jesteś zainteresowany, aktywnie jeździsz na deskorolce, hulajnodze, bmx, rolkach, masz ciekawe pomysły, przyjdź i podziel się tym z nami – zapraszają organizatorzy.

W puli na realizację inwestycji jest 300 tysięcy złotych.

1 KOMENTARZ

  1. A gdzie realizacje poprzednich edycji budżetu obywatelskiego? Gdzie plac zabaw? który miał być właśnie w tym miejscu? Miasto robi sobie żarty z mieszkańców i nie realizuje budżetów.
    A co z remontem parku w Koźlu, remontem placu zabaw przy muszli czy też ławki na samej muszli? Nic się nie dzieje, kłamiecie w oczy ludziom i rzucacie ochłapy za grube miliony jak najdroższe i najbardziej beznadziejne inwestycje czyt. okko.
    Romów osiedlać potraficie to akurat wam najlepiej wychodzi, zostaniecie rozliczeni z tego wszystkiego wcześniej czy później. WSTYD!

Skomentuj