W Kędzierzynie-Koźlu powstanie druga tężnia solankowa. Pierwsze inhalacje na wiosnę

4

W Kędzierzynie-Koźlu powstanie druga minitężnia solankowa. Instalacja stanie na Pogorzelcu, w sąsiedztwie Domu Dziennego Pobytu nr 5. O budowę wnioskowali sami mieszkańcy, wybierając ten pomysł w ramach budżetu obywatelskiego.

W ten sposób strefa sportowo-rekreacyjna przy ulicy Kościuszki powiększy się kolejny raz. W poprzednich latach mieszkańcy głosowali na projekt budowy placu zabaw i urządzeń do ćwiczeń na świeżym powietrzu.

Właśnie nastąpiło przekazanie placu budowy pod minitężnię, podobną do tej na Osiedlu Piastów. Wykonawcą zadania jest firma Gabart z Izbicka, która na przeprowadzenie prac ma czas do końca roku. Instalacja będzie również objęta monitoringiem.

4 KOMENTARZE

  1. Fajne to jest tylko że ławki są za daleko ! Jak się siedzi to nic nie czuć. Jak się podejdzie bliżej to czuć .no ale przecież stać nie będę. A po drugie w upalne dni nie da się wysiedzieć bo bardzo grzeje słońce więc proponowała bym zrobić zadaszenia nad ławkami . Ogólnie pomysł fajny ale te dwie rzeczy należałoby zmienić. Pozdrawiam

  2. Też IA solankowa z benzenem mi a przy K.Jadwigi na Piastach kolejna myjnia samochodowa.Strach się bać!!!.Miasto możliwości?Pomyłka-miasto bzdur i nie przemyślanych inwestycji.

Skomentuj