W Kędzierzynie-Koźlu pojawił się nowy koziołek. „Kolejarz” stanął przy lokomotywie w Śródmieściu

28

Niedaleko dworca PKP właśnie wysiadł kolejny członek rodziny koziołków. „Kolejarz” od dzisiaj będzie doglądał naszej miejskiej lokomotywy. Oba pomniki upamiętniają kolejową tradycję naszego miasta.

28 KOMENTARZE

 1. Gest będzie budził wiele kontrowersji. A wystarczyło do kopytka dodać latarkę – proponuję taką świecącą latarkę jak najszybciej dołożyć !

 2. Opamiętajcie się z tymi tekstami o pozdrowieniach nazistowskich i hitlerowskich.
  Jeden coś głęboko głupiego napisał a inni mu wtórują.
  W tym kraju nie można już kończyny do góry podnieść, bez wywołania fali hejtu?

 3. Jaki pozdrowienia nazistowskie ktoś nie odrobił lekcji historii przecież Hitler skopiował pozdrowienia od rzymian którzy witali się tym gestem . Swastyka to nic innego jak znak słońca z religii wschodniej do dziś używany

  • My inteligentni, oczytani ludzie o tym wiemy, ale moi wyborcy PiS’u ograniczający się do rzetelnych informacji Jacka Kurskiego ( jego brat jest naczelnym w Wyborczej, hehehe ) już niekoniecznie. Dla nich kozie kopytko podniesione w górę to HH.

   A lokomotywa ta nie jest polską lokomotywą !!!!! To jest przecież Ty-2 a dokładniej Ty2-2118 wyprodukowana w 1943 przez Henschel & Sohn w III Rzeszy, nazywana również lokomotywą wojenną Kriegslokomotive serii 52!! Ciekawe ile przewiozła czołgów, żołnierzy, rannych, ile razy była w Oświęcimiu?

   Wy kozie bobki, na waszych oczach co się wyprawia. A dodam, że na tej lokomotywie w czasie jej służby widniały symbole słońca. A wystarczy koziołkowi dać lizak, STOJ faszystowska mać

   • Rychu zaimponowałeś mnie. Dziękuję za info o tej Faszystowskim symbolice. No to mamy pomnik pochwały nazizmu, ach Hitleryzmu na ziemi Polskiej.

    • Zaś Ty mi nie zaimponowałeś ortografią przy „ziemi Polskiej”, „Hitleryzmu”, „Faszystowskim”…

    • Propagowanie nazizmu w Polsce i UE jest prawnie zakazane.
     Ciekawe kiedy komisja UE wypowie się o tym ?
     Czekamy na to. Miasto możliwości potrzebuje reklamy.

 4. Właśnie przejrzałem i widzę jakie głupawe teksty są walone o koziołku który kopytko ma w górze.
  Pytanie czy ślepy jestem, to też głupawy tekst.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj