W Kędzierzynie-Koźlu po raz pierwszy w tym roku zebrała się Młodzieżowa Rada Miasta

3

To była pierwsza sesja Młodzieżowej Rady Miasta w Nowym Roku. Przedstawiciele uczniów kędzierzyńsko-kozielskich szkół zabrali się do pracy z dużą energią i już na starcie podjęli wiele ważnych decyzji. Ich obradom przysłuchiwali się prezydent Sabina Nowosielska wraz ze swoim zastępcą Wojciechem Jagiełło.

Grono reprezentantów młodego pokolenia zasiliła nowa radna, która na samym początku sesji złożyła uroczyste ślubowanie. W porządku obrad znalazło się również głosowanie nad wyborem nowego sekretarza oraz nad zmianami w komisjach problemowych. Młodzież dyskutowała także nad realizacją rozpoczętych już projektów.

3 KOMENTARZE

  1. A pani prezydent na każdym zdjęciu w tym samym roboczym stroju.W artykule : „Bezpłatne porady prawne dla mieszkańców Kędzierzyna-Koźla będą dostępne także w tym roku” ta sama „kreacja”.

  2. Znowu lasnsik p. Nowosielskiej. Chodniki w Koźlu nie odsnieżone i śliskie może tym byście się zajęli… A dzieci do tych cyrków niby rady nie wrabiajcie… Sami do porządku zarządzać mieniem spolecznym i nie potrafią co widać a uczą tego samego już dzieci. Marna przyszłość tego dziadostwa – miasta możliwości.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj