W Kędzierzynie-Koźlu otwarto pierwszą restaurację KFC. Przed lokalem długa kolejka. WIDEO

16

Wielu mieszkańców od dawna czekało na ten dzień – przy ulicy Kozielskiej w Kędzierzynie-Koźlu otwarto pierwszą w naszym mieście restaurację KFC.

Drzwi do lokalu otworzyły się punktualnie o godz. 15 i pierwsi klienci weszli do środka. Wokół budynku ustawiła się długa kolejka. Restauracja kusiła kubełkiem smażonych kurczaków za 1 zł dla pierwszych 100 osób. Moment otwarcia relacjonowaliśmy na żywo:

16 KOMENTARZE

  1. Przy tym natłoku ludzi i specjalistycznej firmie która to stawiała to długo raczej nie postoi w tym stanie,niedługo trzeba będzie poprawki robić.

  2. Nie wiarygodne 😅 kubełek kurczaka za 1 zł, a chłop na filmie jeszcze na szybko latarnie podłącza żeby ci na końcu kolejki nie stali biedni w ciemnościach 🤣,przynajmniej w dobie niby covidu ,rsv i nie wiem już jakiej pandemi przyda się wam dawka dobrych amerykańskich antybiotyków zawarta w kurczaczku 🐔.Pozdro Kentucky Fried Chicken ,Sogood.

  3. Jakieś qlva szaleństwo. Rzucą trochę śmieciowego żarcia a kozły tam ciągną jak muchy do łajna. Potem zapasiona ta gawiedź nie ma się siły ruszyć zamiast czymś zdrowszym się nażreć.

  4. Jakim trzeba być chorym psychicznie ( nie licze biednych I bezdomnych )żeby stać w takiej kolejce po kubełek za 1zł…jakie miasto takie kolejki…

  5. Żywa lekcja historii: rok 1981 30 grudnia, w oczekiwaniu na dostawę chleba.
    Tylko aura trochę łagodniejsza, wtedy -15 i dużo śniegu.

  6. Nareszcie tu a, nie tylko na G. Św. Anny… Nie śmiać się z ludzi ,którzy poświęcili czas by stać w kolejce …czasy takie .że nie wyobrażam sobie by było inaczej.

  7. No to McDonald’s ma pozamiatane.KFC serwuje smaczne posiłki po których człowiek dobrze się czuje a nie jak po Donaldsie,kiedy w żołądku gniecie cały dzień i niestrawność męczy.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj