W Kędzierzynie-Koźlu czuć już atmosferę świąt. Na rynku rozbłysła ogromna choinka. FOTO. WIDEO

6

Nadchodzą Święta Bożego Narodzenia i magiczny klimat tego wyjątkowego czasu już dziś był odczuwalny w naszym mieście. Kozielski rynek rozświetliła wielka choinka, a kolędy w wykonaniu chóru Echo Kresów wprowadziły w świąteczny nastrój. 

Boże Narodzenie to bez wątpienia najpiękniejszy czas w roku. Zwłaszcza w trudnych czasach jakie zaserwowała nam pandemia, szczególnie czekamy na chwilę, kiedy zasiądziemy do wigilijnego stołu. W świąteczny nastrój wprowadza nas widok błyszczącej choinki, zapach piernika i dźwięk kolęd, które teraz rozbrzmiewają niemal wszędzie.

Wielka choinka, która dzisiaj rozbłysła na kozielskim rynku, bez wątpienia wprowadza w przyjemny klimat Świąt Bożego Narodzenia. Tę niezwykłą chwilę uświetniły kolędy w wykonaniu chóru Echo Kresów, a dla łakomczuchów wigilijne dania serwowane przez kędzierzyńsko-kozielskich restauratorów. Wydarzenie relacjonowaliśmy na żywo:

 

6 KOMENTARZE

 1. W Kędzierzynie Koźle?
  Może Koźlu.
  W Kędzierzynie przed ratuszem nawet nie ma choinki.
  Na ulicach nie widać świątecznych dekoracji
  Gdzie w Strzelcach Opolskich i Zdzieszowicach już świecą
  Miasto możliwości chyba się popłaczę.
  Wesołych Świąt

 2. Czuć! Czuć! Siare benzenka i pyłki zawieszone. Za to nie widać patroli dzielnych cieci miejskich. Widać patoli i leżaków. Nie widać tych co wyjechali. Idą śmierdzące kolejne święta w mieście możliwości.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj