W Kanale Gliwickim znów pojawiły się śnięte ryby. Na miejscu interweniowała straż pożarna

4

Tylko w poniedziałek strażacy z Kędzierzyna-Koźla dwukrotnie interweniowali w rejonie Kanału Gliwickiego. Ponownie zauważono śnięte ryby w wodzie.

W poniedziałek strażacy dwukrotnie zostali zadysponowani w rejon Kanału Gliwickiego na odcinku pomiędzy śluzą Nowa Wieś a śluzą w Sławięcicach. Przed południem zgłaszający zauważył obecność w wodzie śniętych ryb. Ratownicy zwodowali łodzie, a następnie wydobyli blisko 80 kg padłych ryb.

Po raz kolejny strażacy zostali skierowani na ten sam odcinek Kanału Gliwickiego około godziny 19. Tym razem wędkarz zauważył śnięte ryby. Najprawdopodobniej podczas wcześniejszych działań, silniki motorówek napowietrzyły wodę i spowodowały wypłynięcie ryb, które wcześniej znajdowały się pod wodą. Działania służb trwają.

4 KOMENTARZE

  1. A to anomalia!!!! Wypłynęły ryby które były pod wodą, a gdzie miały być? Ustawcie fotopulapki w miejscach gdzie jest możliwość podjechania do brzegu i szybko znajdziecie tego co powoli ale systematycznie od marca coś spuszcza do kanału.

  2. To zupełnie normalna rzecz te martwe ryby w rzekach. Oglądałem film czytany przez panią Krystynę Czubównę, że ryby celem rozmnożenia płyną do miejsca swego urodzenia. Nie do końca jest zbadany mechanizm, jak ryby rozpoznają to miejsce, czy magnetyzm, czy smak wody pełni główną rolę. Niemniej jednak po złożeniu ikry i zapłodnieniu jej przez samce ryby giną ale dają nowe życie.
    Tutaj zdecydowanie zadziałał ten mechanizm, bo czym różnią się rzeki Kanady czy Alaski od rzek polskich?

    Przesyłałem te informacje do centrali PiS ale nie przebiłem się z tymi dowodami, centrala woli wiarę w inne pomysły. Są ciągle przekonani, ze Niemcy zatruli rzekę przed Opolem, bo Kowalski im obciął lekcje niemieckiego w szkołach na które chodziły polskie dzieci, nie mógł tego znieść, że są germanizowane.

    Ostatnio również widziano Tuska w okolicy jak przyjechał pociągiem z torbą z Biedronki, no mógł w niej mieć? Chyba nie ma jeszcze prawka bo podobnie jak Schetynie mu zabrano za przekraczanie prędkości. Prezes PiS ma spokój, przekraczają prędkość za niego, wjeżdża nawet na plac defilad pod pomnik schodów do nieba.

    Ach wyjdę sobie na taras zanucić piosenkę Cypisa: ***** ***

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj