W Hali Azoty zamontowany zostanie wielki telebim. 200 tys. zł z urzędu marszałkowskiego dla miasta

4

Ta inwestycja sprawi, że poczynania naszej drużyny będą jeszcze lepiej widoczne. Od przyszłego sezonu kibice ZAKSY każdy szczegół akcji „Trójkolorowych” zobaczą na nowoczesnym telebimie. Po zeszłorocznej wymianie oświetlenia będzie to następny ważny krok, aby unowocześnić „dom” najlepszej drużyny Europy.

Prezydent Sabina Nowosielska podpisała z marszałkiem Andrzejem Bułą umowę na współfinansowanie zakupu wielkiego ekranu, który zamontowany zostanie w hali „Azoty”. Dotychczasowe urządzenie stanie się jego uzupełnieniem. Szacunkowy koszt inwestycji wyniesie około 370 tysięcy złotych, z czego ponad połowa kosztów – 200 tysięcy złotych – zostanie sfinansowana przez samorząd województwa opolskiego. Reszta to wkład gminy.

4 KOMENTARZE

  1. kolejny pokaz partactwa tej władzy. 200tyś to GA wyciąga z portfela od ręki, a tu wielki szum, BO MIASTO DAŁO 200 tysi. ciekawe ile będzie kosztował mowy ogródek zielny na zadupie końca świata

  2. Oto matki i ojcowie sukcesu…. Ten telebim jest potrzebny jak czyrak na wiecie na czym… Już redakcja w tym roku pokazała dwa palące sie autobusy komunikacji miejskiej. Czyli tabor się starzeje. Niby kupiono ale to tylko dwai to elektryki dla picu. Może p. prezydent zacznie myśleć o mieście i ogólnym dobru mieszkańców a nie tylko kibiców. Trzeba kupić nowe autobusy.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj