W czwartek zamknięcie drogi krajowej w Blachowni. Do Sławięcic przez Cisową

5

Jak już informowaliśmy, 29 listopada w godzinach porannych zamknięty dla ruchu zostanie odcinek pomiędzy mostem na Kanale Gliwickim w pobliżu ul. Energetyków a ostrym zakrętem w kierunku centrum miasta. Utrudnienia potrwają przez miesiąc.

Wykonawca prac niestety nie może zastosować ruchu wahadłowego z uwagi na prowadzenie prac po obu stronach ulicy. Podczas ich prowadzenia wyżej wymieniony odcinek zostanie więc zamknięty dla ruchu, ale z wyjątkami. Będą mogli się po nim poruszać mieszkańcy, pojazdy uprzywilejowane, śmieciarki oraz autobusy komunikacji miejskiej.

Drugi etap robót, na odcinku pomiędzy skrzyżowaniami z ul. Nowowiejską i Tuwima, rozpocznie się po Nowym Roku. Tu budowa kanalizacji powinna potrwać około trzech miesięcy i zakończyć się na przełomie marca i kwietnia.

5 KOMENTARZE

  1. Czyli tylko jak drogowcy zakończą w danym dniu pracę to jeździmy :-) ale do rzeczy …dla Blachowni..dojazd do pacy np. Elektrownia, przez Lenartowice Cisowa ,Miejsce Kłodnickie i Sławięcice + 25 min max …pikuś.

  2. Proszę włodarzy o zlecenie namalowania linii przez środek drogi Cisowa – Sławięcice. Szybko jest zmrok i rankiem (mgła) jest bardzo ograniczona widoczność. Jadąc do i z pracy przez las to bardzo niebezpieczne. Jak nie daj Boże dojdzie do kolizji to jedyną drogę zamkną i jesteśmy uziemieni (w bladej d…e)

Skomentuj