Volkswagen nie ustąpił pierwszeństwa na skrzyżowaniu. Groźnie wyglądająca kolizja w Azotach

6

W piątek około godz. 18.30 dyżurny numeru alarmowego otrzymał zgłoszenie o kolizji dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu ulicy Mostowej, ulicy Ludwika Waryńskiego oraz ulicy Dąbrowa Leśna.

Na miejsce skierowano wszystkie służby. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierowca volkswagena wjeżdżając na skrzyżowanie od strony „czterech mostów” nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu przed nadjeżdżającym ulicą Ludwika Waryńskiego mercedesem. Doszło do zderzenia pojazdów. Kierujący zostali przebadani przez załogę pogotowia ratunkowego. Nie wymagali hospitalizacji. Na kierowcę volkswagena nałożony został mandat karny. Na czas prowadzenia działań na drodze panował ruch wahadłowy.

 

6 KOMENTARZE

  1. najmniej wypadków drogowych ponoć KK najlepszy w Polszcze… taaa
    Co to musi się dziać w innych miastach??

  2. Nie piszecie tym razem po ile lat mieli kierowcy. I bardzo dobrze. Będzie w ten sposób mniej hejtu na stronie, a artykuł i tak nie byłby ciekawszy.

  3. A tak niedawno ktoś pisał że za wypadki w KK odpowiedzialne są OKRy i inne takie. Czy w tym wypadku też OKR czy jemu podobny uczestniczył?

  4. Na drodze na której jechał mercedes jest 40 km/h. Uszkodzenia wyglądają na spore przekroczenie tej prędkości. Czy aby napewno wina VW ?

Skomentuj