Violetta Porowska rozmawiała z mieszkańcami Kędzierzyna-Koźla i zbierała podpisy poparcia

42

Na ulicy Wojska Polskiego w Kędzierzynie-Koźlu można było dziś spotkać Violettę Porowską. Wicewojewoda opolska, szefowa Prawa i Sprawiedliwości w regionie, a także „jedynka” w zbliżających się wyborach do Sejmu, rozmawiała z mieszkańcami oraz zbierała podpisy poparcia. Materiał wideo:

42 KOMENTARZE

 1. Pani V.Porowska powinna zabiegać o poparcie w Opolu gdyż tam pracuje i mieszka.A z racji zajmowanego tam stanowiska,dba o dobro Opola a o K-K przypomniała sobie gdy jest okazja załapać na czteroletnią”fuchę”do Sejmu !!! Na mój głos niech nie liczy !

 2. Widoczny na wideo prezio widzisz też razem z PiS-em.
  Ciekawe co ma do powiedzenia na temat niedawnej burdy-bijatyki na naszym stadionie?

  • @ku-ku Na temat „bijatyki” pod stadionem się już wypowiedział medialnie, trochę dobrej chęci i znajdziesz ten artykuł w internecie.

 3. nazwisko jednego z trzymaczy zawsze mi się z pulokiem kojarzy,

  dlatego zagłosuję na PiS, to są takie Srogie Puloki, tymi pulokami nas po wyborach potraktują

  • Racja.Tylko pis. Wkrótce wytną wszystkie lasy.Rozdają wszystkie pieniądze. Już jesteśmy bardziej bezradni niż w 1939. A tzw. przyjaciele zza wielkiej wody daleko, bardziej interesuje ich lokalny wiaterek niż polskie sprawy.
   Tylko pis. Onuco. Mam nadzieję że cuchniesz stosownie do nazwy.

 4. Która to ta cała Porowska? Ta w przyciasnym czerwonym wdzianku? (Jak to Lech, brat wszechnadwodza, nazwał swego czasu pewną panią w czerwonym? Kapucynka? Makak? Hm…)
  Czy ta na zdjęciu na plakacie wyborczym? Bo nijak podobieństwa nie dostrzegam… No, może byłaby jakaś, gdyby nie różnica co najmniej jednego pokolenia.

 5. A co tam robi Patriotyczny Kędzierzyn-Koźle? Wspiera mafię szkalującą sędziów, farmę trolli pod wodzą niejakiego Herszta? Popiera antykonstytucyjny zamach stanu? Antyobywatelską klikę i sitwę PiSu? Nie macie prawa sobie wycierać gęby patriotyzmem! Zmieńcie nazwę na Pisowski Kędzierzyn-Koźle!

  • Ta afera sędziowska, to zorganizowana prowokacja nadzwyczajnej kasty. Wiedzą, że na razie są nietykalni, ale większość konstytucyjna Zjednoczonej Prawicy jest coraz mocniej realna, więc robią wszystko, aby podsycać niepokój wśród naszego społeczeństwa.

  • Gościu ty to jesteś jednak nieuk… Sądy od89 roku są, skorumpowane a ty o PiS. Konstytucja broni bogatych a ty o PiS wróć do szkoły i zacznij myśleć po polsku, zamach stanu to bolek zrobił nieuku

   • he, he, he, he, he, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, he, he, he, he, he, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, brzuch mnie rozbolał ze śmiechu Haszczerze80.

 6. Nie ma co towarzycho nieciekawe, a facjata Wodzireja od zadym jakaś na foto ponura. Pewnie coś znowu kombinuje. Gdzie race i inne rzeczy?

 7. Musi Pani prosić mieszkańców o poparcie jak by PiS był taki ok to ludzie sami zagłosują. My doskonale wiemy co PIS kombinuje po 8 lat żądziło i pus też chcę 8 lat. I tak będą się wymieniać nie tym razem. Rząd sprzedaje co się da nie muszę wracać do czasów Lepera wywalił kawę na ladę. Dziękujemy okupantą za współpracę. My wiemy na kogo zagłosować na II RP.

 8. Jesteśmy Polakami, jesteśmy w uni chcemy zarabiać jak w uni, dostajecie dofinansowania, Ukraińców coraz więcej a my to co najlepiej żebyśmy wyjechali albo zdechneli 500+ to chańba w innych krajach jest więcej bo jest to kwota wolna od podatku, emeryci mają dostawać też emeryturę bez podatku na czysto i mają być zwolnieni od podatków i mieć rużne dopłaty wy jesteście judasze. Polacy zagłosujcie mądrze bo to ostatni dzwonek obejrzyjcie II RP na YouTube Jan Chrabia Potocki on mówi prawdę jak jest.

 9. Wy co krytykujecie pisownię, jak nie macie nic konkretnego do dodania to się nie odzuwajcie. Od niedawna mam smartfona. Szkoda że jeszcze nie płacili za poparcie. Prawie 20 milionów Polaków jest za granicą, a wy Ukraińców ściągacie do pracy, ściągnijcie Polaków, ale do czego tu wracać prawda. Kędzierzyn Koźle to toksyczne miasto, trujkąta bermudzki, jaką tu przyszłość. Za kilka lat pracy dla naszych dzieci nie będzie. PiS i PO to jedno z..

  • Tak, bez osobistych wycieczek. Ale, przypomniało mi się na okoliczność gdy ktoś mówi, lub pisze bez tzw.składu i ładu, że ma w głowie na….e, na dodatek źle wymieszane.

 10. kamil to że masz od niedawna ,,smartfona ,, nie zwalnia od pisania poprawną polszczyzną.słusznie obawiasz się konkurencji Ukraińców bo chyba oni lepiej posługują się językiem polskim od Cieb

  • Daj spokój. Z poziomu wypowiedzi jasno wynika że to intelektualne dno i wodorosty, jak mawiała imć Halinka z Kiepskich. Smartfona zapewne ktoś na śmietnik wyrzucił a kamilek się napatoczył, znalazł i teraz duka jakieś bzdety.

 11. Ale jaja. PiSowcy walczą sami z sobą. Młodzi ludzie/sportowcy? zaklejają plakatami Porowskiej innych kandydatów z tej partii. Czy ta pani o tym wie? W K-K ta, ani ona, ani inna pani z PiS nie ma żadnych szans. My głosujemy na swoich, bo chcemy uchronić Azoty przed zrzutem z Nysy, Prudnika, Głubczyc, czy Opola. To są nasze zakłady i pracować w nich powinni ludzie z naszego miasta i powiatu. Peczkis obu paniom w tym przeszkadzał? No, to wszystko jasne.

 12. Wy co krytykujecie pisownię, hu. wam w krzyż, co wy kapuściane łby napisaliście ciekawszego, nic bo nic w tych głowach nie macie. Głosujcie se na PiS czy kogo tam chcecie, widzicie tylko to co wyczytacie czyli nic. Żebyśmy czasem się nie obudził w nie swoim kraju, jak powiedział Liroj. Głosujcie na II RP bo zamieszkamy w Polin. Nasz kraj jest coraz bardziej zadłużony, wiecie że 500+ to kolejne zadłużenie, PiS dał bo musiał czyli gówno dał, tak jest w innych krajach. Czy ludzie muszą strajkować żeby coś dostać, gdzie inwencja twurcza naszego rządu, w szkołach coraz mniej miejsc. Więc zastanówcie się nad swoim tokiem myślenia i ocknijcie się bo będziecie zapierdala. za miskę ryżu jak ceny będą tak rosnąć a wypłaty nie.

Skomentuj