Violetta Porowska i Bogdan Tomaszek zapraszają mieszkańców na spotkanie przedwyborcze

24

Już w najbliższy czwartek odbędzie się otwarte spotkanie z Violetta Porowską, wicewojewodą opolskim, szefową Prawa i Sprawiedliwości w województwie opolskim, kandydatką do Sejmu RP oraz dr Bogdanem Tomaszkiem, kandydatem do Senatu RP. Spotkanie odbędzie się w czwartek 19 września o godzinie 18.30 w Domu Kultury Chemik w Kędzierzynie.

24 KOMENTARZE

 1. Redakcjo KK24 – prosze zadawac pytania w imieniu mieszkancow Kedzierzyna-Kozla: Port, waly przeciwpowodziowe,zanieczyszczenie powietrza itd czekamy na relacje..

 2. Ciekawe czemu sobie o ludziach przypominają jak sa przed wyborami a po wyborach juz nikt o niczym nie pamięta, nawet o obietnicach hehe

 3. A czemu zaprasza pani Porowska a nie pan Chrzanowski. To tak jakby sąsiad zapraszał gości do mnie do domu. Sorry, ale ta pani jest już niestrawna.

  • Może dlatego zaprasza p. Violetta Porowska, bo jest kandydatką do Sejmu z naszego województwa i to z Nią, i p. dr Bogdanem Tomaszkiem kandydatem do Senatu, będzie to spotkanie otwarte, a nie z p. Chrzanowskim!

 4. B. Godyla mowi ze jest za obniżeniem kosztów pracy dla przedsiębiorców, bo sam nim jest i chce wiecej zarabiac logiczne. A my normalni ludzie chcemy wiecej zarabiac… wiadomo ze przedsiębiorstwa musza wylozyc wiecejckasy abysmy zarabiali wiecej. Porownajcie sobie kto ma wieksze doswiadczenie zawodowe. Duzo wody uplynie niz B. Godyla nauczy sie wszystkiego.

 5. PAN CHRZ… POKAZAL JAKIE MA POPARCIE W MIESCIE W OSTATNICH WYBORACH!
  TERAZ PEWNIE BEDZIE MIAL TAKIE SAME!
  MARIONETKI TAK MAJA ;D
  CONGRATULATION!!!

 6. Bylem dzis na spotkaniu Pania V. Porowska i B. Tomaszkiem. W krotkim podsumowaniu. Koalicja program wyborczy spozniony, 50 % z programu to prosba i obietnice bez pokrycia typu o wyjaśnienia natomiast program pis skrupulatnie przedstawiony i rozliczony z swoich obietnic dodstkowo na spotkaniu przedstawiono nowy program nowe obietnice teraz tylko zaglosowac na pis i rozliczyć z obietnic nic wiecej nie chcemy. Bravo pis Bravo porowska i tomaszek oby ludzie Was wybrali. Koalicja musicsie jeszcze dużo nauczyc – niestety nie macie najmniejszych szans.

  • No to chyba coś mnie ominęło, bo nie widzę 8 tys. kwoty wolnej od podatku – obiecanki sprzed 4 lat, teraz, jakby uwzględnić pisowską inflację, to powinno być co najmniej 13 tysięcy.

 7. Obejrzałem link do filmu i zagłosuję na II RP. PiS dał 500+ na dziecko i 500 od bydła chodowlanego, to tak wyceniacie Polskie dzieci. Ludzie obudzcie się, bo będzie za późno. Wojska Amerykańskie Duda sługus Jarka ściągnął nie po to by nas broniły, z resztą przed czym Ruskami to nie te czasy. Tylko po to by broniły Żydów i ich sługusów zasiadających w żądzie, przed nami jak się wkurzymy i wyjdziemy po nich. I jeszcze my Polacy za to płacimy . Jesteśmy w Uni, NATO to poco nam oni na naszych ziemiach.
  Pewnie jak nie wygrają to ogłoszą stan wojenny by z krzeseł nie zejść. Sami się obronimy, rozbrojiliście wojsko Polskie, to trzeba wsparcia, tak to rozumię.

Skomentuj