Violetta Porowska i Bogdan Tomaszek spotkali się z mieszkańcami Kędzierzyna-Koźla. WIDEO

38

Przedwyborcze spotkanie Violetty Porowskiej i Bogdana Tomaszka, kandydatów Parlamentarnych Sprawiedliwości w zbliżających się wyborach parlamentarnych, zgromadziło w Domu Kultury „Chemik” komplet publiczności. Poruszono wiele tematów krajowych, regionalnych, jak i tych lokalnych. Pojawiły się również pytania o benzen. Relacja wideo:

38 KOMENTARZE

 1. A ciemny lud słucha te bajki i kłamstwa, i jeszcze brawo bije. Przykład jak można w żywe oczy kłamać o budżecie zrównoważonym (gdy dług służby zdrowia rośnie i jest zapaść) itp.

 2. A pan Cylok widzę ma chrapkę na ogrzanie się u boku PiSu. Po wyborach do rady tak płakał że tyle kasy w kampanię nie dało mu sukcesu.

  • Cylok, nie wyszło mu w wyborach samorządowych to wychwala Porowską. Ma słabą dykcję i przesadza w swojej gadce. Niewadzisz też kręci się koło Tomaszka i Porowskiej. Powinien trochę lepiej poćwiczyć czytanie z laptopa. Jak czytał życiorys Tomaszka, to wyszło nudne dukanie.

 3. Pamietajcie wyborcy pisu, po i innych, rząd nie ma zadnych swoich pieniedzy, tylko ma naszych podatków. Wiec to co wam niby daja zabiora w podatkach, oni nie maja dawac tylko nie zabierać. Pozdrawiam!

  • W woj. opolskim jest najmocniejsza drużyna, w czym są mocni? W gębie ( były kiedyś takie fajki Mocne i miały reklamę mocny w gębie), pasuje do tych kandydatów…
   No sorry co by było gdyby nie było PKS, PiSi obowiązek by był,
   Opolszczyzna to brzmi dumnie ha ha ha, przecież Jarozbach chciał likwidacji,

   minęło 10min i pojawił się pierwszy konkret ale od razu porównanie do poprzedników jacy to jesteśmy fajni, sorry ale obwodnica KK to nie Wasz pomysł

   Tomaszek: nasze PKB jest najwyższe w Europie !!???? WTF ha ha ha ha
   4 lata minęły, a wałów PiS nie wybudował, poldery i retencja dalej grzęzną w marazmie ale to wina Tuska
   Co do benzenu to PiS może odpowiednie prawo stworzyć, samorząd nic więcej nie jest w stanie zrobić, wg przepisów wszystko jest ok

   Ja jako przeciwnik PiS chcę zwycięstwa PiS

  • Stara śpiewka o tych podatkach, które każdy rząd pobiera (pamiętacie tuskowe obiecanki 3*15? czyli po 15 procent PIT, CIT i VAT?).
   Zatem ja wolę żeby moje podatki PIS rozdawało potrzebującym niż żeby dzisiejsza „opozycja” moimi podatkami finansowała Niemcy i mafie.
   PIS ma mój głos – i tyle w temacie!

 4. Cyklop i Nieprzeszkadzasz w PiS-ie? Od kiedy. Marzy się Sejmik i jakaś Rada? Brakuje jeszcze tego Tłuszczowskiego. Co ta Cebulowska wyprawia? Czy ona wie z kim się lansuje? KOMPROMITACJA. Gdyby rządziła komuna, to oni skakaliby koło ryżego i kwasiora. Przewiezie się prędzej, czy później. CYRK NA KÓŁKACH.

 5. no i w końcu okazało się, że od dawna doskonale wiadomo kto emituje benzen, ale broń Boże nie karać go! bo to „swój” człowiek. zamiast tego trzeba mu pomóc, może zorganizować następną konferencję pseudonaukową żeby rozgrzeszyć go całkowicie. jeśli wiadomo kto to robi (a Tomaszek mówi, że wiadomo) to po jaką cholerę drony, karta pływacka i inne duperele dla jakichś inspektorów, chyba że chodzi o następnych kilkanaście lat bezkarnego trucia. jak widać kruk krukowi oka nie wykole. jakbym spalił kawałek papy na działce to przyjechaliby do mnie bez żadnych dronów itp. ot „dobrotliwa zmiana”

 6. Nie widzę Sławomira Strzelnicy. A reszta działaczy na swoich miejscach. Były wicestarosta, radni czyli ci co mogą podejmować decyzje i działania, przyszli posłuchać co osoba spoza KK zrobi w KK. Żałosne!!! A ludzie to łykają jak pelikany.

 7. Jezeli chodzi o emisje benzenu to koles kompletnie nie ma pojecia jak wyglada proces produkcji benzenu takich bzdór nigdy nie slyszalem i dziwie sie ze pan z tytulem dr. mowi takie banialuki i wciska ludziom kit w zywe oczy. Ja do tej pory zawsze glosowalem na PIS ale po tej konferencji chyba PO bedzie lepszym rozwiazaniem. Dlaczego nie powie wprost o ktora firme chodzi bo po prostu nie ma dowodow i nie wie o czym mowi. A koles napewno nie przez benzen nie mogl oddychac podejzewam ze 99,9% ludzi w k-k nawet nie ma pojecia jak benzen smierdzi.

 8. pan cylok to marionetka! jak zawieje sie pojawia! zenada jak nisko mozna upasc!?!
  szkoda ze reprezentuje tak szanowana klinike!
  Panie dr Rafale dyscylinarka!!!

 9. POwyżej „inteligencja” z czworaków zaprezentowała przebłysk swojej elokwencji i kultury POlitycznej.
  Przypomnijcie sobie, kto rządzi w mieście, powiecie i województwie. I jakie są efekty ich rządów?

 10. Idealnie kandydaci dla ukrytej opcji niemieckiej i dla elementu animalnego. Nasz prezes tak nas kocha że ja Richard Syn Gintra i Giseli jestem za, nawet jak na mnie leci złoty deszcz, deszcz miłości. Tylko PiS to luft bydzie bez bynzynu, bryza morska każdego dnia, somsiedzi nie będą już szczewikami pełlić. Obwodnicę w każdoł strona i to trzi pasowe, jo WOM powia, nie miejcie tygo w rzici idź na wybory, nie być idiotom

  • POczytaj sobie komentarze pod artykułami na temat remontu kozielskiego Rynku, przebudowy OKKA w Azotach, remontu ul. Wojska Polskiego, zakładania zieleńców na przystankach, budowy obwodnicy północnej miasta, remontu ulic Przyjaźni i Wyspiańskiego, itd., itp., a zobaczysz ilu „zadowolonych” mieszka w naszym mieście.

 11. Powiedzcie mi kto to jest Cylok i Niewadzisz? Na zdjęciach widać, że nieciekawe osoby. Po co i na co i dlaczego teraz osoby się uaktywniły, gdzie oni byli wcześniej i co dla naszego miasta zrobili? Mówią, że jak Portowska ma takich ludzi w swoim sztabie wyborczym to w K-K przegra wybory. Wygra nr 2 Katarzyna.

  • Ktoś już o nich wcześniej tu pisał. ie4wadzisz biega za Tomaszkiem, bo może chce wejść na jego miejsce do Sejmiku, a Cylok (emisariusz Olejnika?) może liczy na jakąś Radę i zlecenia dla firmy? Kto ich wie co mają pod kopułą. Zgadzam się z „felkiem”, że taki sztab, to widmo klęski tej pani. My powinniśmy głosować na swojego, czyli nr 8 Andrzej Chrzanowski, bo inni tylko liczą na nasze dla siebie głosy, ale potem to już nic dla nas nie zrobią, bo nie są stąd.

 12. Teorie benzenowe Pana Tomaszka są abstrakcyjne tak jak cały PIS. Porażka. Był 10 lat temu wojewodą, wiedział co się dzieje w Kędzierzynie i dlaczego mamy takie skażenie środowiska, a teraz na nowo odkrywa i jeszcze bzdury opowiada. Przez dziesięć lat nie wymyślił rozwiązania, to nie wymyśli. Wstyd.

 13. Dokładnie jeba. PiS i PO to jedno zło. Rodacy dużo obnażyło się tych afer ostatnio. To chyba wystarczy, rozejrzyjcie się wokół co się dzieje, chodźby te kolejki w szpitalu na sorze. Zagłosujmy z głową II RP nas wyzwoli od okupacji i nędzy. Miliardy na złom amerykański, amerykańskie bazy wojskowe. Ale Amerykańcy zabraniają obcych wojsk w swoim kraju. Ale my wilka wpuściliśmy co od 225 lat żyje z wojny. Głupiej władzy my już dziękujemy. Rodacy II RP poglądajcie na YouTube Pana Potockiego, mówi prawdę z wyprzedzeniem. Bo marny nasz los i naszych dzieci. Emerytury bez podatków i inne dopłaty dla emerytów i dużo więcej, uwolnijmy się od tych tyranów co chcą dorżnąć nas i Polskę.

  • Nie lepiej na po lub pis, przecież w pl jest tak super, mamy swoje firmy, które sprzedaja rzeczy za granice, mamy super wojsko, 500plus sie leje cały czas, żaden młody nie wyjeżdża, ludzie wracają z zagranicy, otwieraja firmy, nie ma biedy, nikt nie chodzi głodny, tylko wtedy sie obudziles…

 14. Proszę mi nie grozić bo na to sram. Prawda sama się obroni, na internecie dużo jest afer i to mi wystarczy, a i tak o wszystkim nie wiemy co się dzieje z naszym krajem. Rodacy ponownie odsyłam was na YouTube II RP Pan Potocki. To są ostatnie dzwonki nasz los leży w naszych rękach 13 października. W co mnie krytykujecie, co prawda boli, wszystkich pozamykajcie co prawdę głoszą, sram na was debile i jak nic ciekawszego nie macie do dodania prucz krytykowania, to mordy w kubeł nienażarte chieny.

 15. Do siostry basen z miłą chęcią napluł bym tobie w tważ, bo nie biję kobiet o ile nią jesteś, jeszcze raz taki komentarz a cię znajdę, nasram na twarz i do końca życia będziesz z baseniku czy kaczuszki korzystać. I zażywać leki na uspokojenie. Odbij jadowita żmijo. Jeba. PiS i PO to jedno zło.
  Obejrzyj film „Jan Zbigniew Potocki – Koniec III RP” w YouTube
  https://youtu.be/RLlMA7uxpOw

 16. Ja proponuję by zagłosować na II RP i oni już zrobią co trzeba. Uruchomią pewne dekrety by uniewarznić głupie decyzję tego rządu, pozbędą się pewnej obsady okupacyjnej z żądu jak kiedyś, i wojska USA wrucą do domu razem z tym złomem co kupiliśmy. I wuwczas Polską zaczną żądzić Polacy, staniemy na nogi i wszyscy będziemy żyli długo i szczęśliwie. Będziemy Panami własnej przyszłości i naszego kraju. Obejrzyj film „Jan Zbigniew Potocki – Koniec III RP” w YouTube
  https://youtu.be/RLlMA7uxpOw

 17. A gdzie Ci Państwo byli wcześniej???? Uaktywnili się przed wyborami i mącą w głowach gawiedzi. Byle do koryta się dorwać. A co zrobili w sprawach waznych dla miasta? Wstyd i poruta. Fuj

Skomentuj