VIII Bieg Azotowy w Kędzierzynie-Koźlu. Gwiazdą imprezy będzie Marcin Lewandowski

6

Już po raz ósmy Grupa Azoty ZAK S.A. organizuje bieg uliczny. Tym razem jego uczestnicy będą rywalizować w zimowej aurze, a ich zmagania będzie obserwował znany i utytułowany lekkoatleta Marcin Lewandowski.

W sobotę, 11 grudnia przy Hali Widowiskowo-Sportowej „Azoty” wystartuje 8. Bieg Azotowy Grupy Azoty ZAK. Sportowym zmaganiom, w których udział zadeklarowało 300 osób, będą towarzyszyły akcje edukacyjne i zdrowotne.

O godz. 12:00 wystartuje bieg na 10 km, którego gwiazdą będzie lekkoatleta Marcin Lewandowski. Dekoracja przewidziana jest na godz. 13:30. Poza kategorią OPEN organizatorzy jak zwykle przewidzieli nagrodzenie najszybszych pracowników Grupy Azoty.

Trasa składa się z 3 pętli, dostępna jest pod linkiem: https://bit.ly/3DnfLrn W czasie trwania zawodów należy liczyć się z drobnymi utrudnieniami w zakresie ruchu ulicznego.

AKCJE TOWARZYSZĄCE:

(godz. 10:00-14:00)

  • stanowisko klubu HDK PCK „Kropelka krwi”

Każdy, kto zdecyduje się oddać krew, otrzyma specjalną niespodziankę od Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle oraz choinkę od Nadleśnictwa Kędzierzyn w ramach akcji „Choinka za krew”.

  • punkt szczepień przeciwko COVID-19

W punkcie dostępne będą różne rodzaje szczepionek (jedno- i dwudawkowe). Każdy, kto podda się szczepieniu, otrzyma specjalną niespodziankę od Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

  • stoisko Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu

Przedstawiciele Policji przeprowadzą akcję informacyjno-profilaktyczną z zakresu bezpieczeństwa na drodze i w sieci. Dla odwiedzających przygotowano również gadżety odblaskowe.

6 KOMENTARZE

Skomentuj