czwartek, 25 kwietnia 2024 14:12

Veronica Pawluk zwyciężyła w Le Mans. Wiosną zawodniczka Lewady Zakrzów prezentuje wyborną formę

Kolejny udany start zapisała na swoim koncie zawodniczka Lewady Zakrzów Veronica Pawluk. Startująca na D'Artagnanie 187 Veronica zwyciężyła w zawodach rozgrywanych we francuskim Le Mans.

Z przytupem starty w roku 2023 rozpoczęła Veronica Pawluk na D'Artagnanie 187. Ledwie tydzień temu reprezentantka Polski w barwach Lewady była najlepsza w finałowym konkursie na zawodach CDIP St-Truiden w Belgii, a w minioną niedzielę powtórzyła sukces, uzyskując fenomenalny wynik 78,117% i zwyciężając w konkursie Freestyle Pony Riders rozgrywanym na CDIP Le Mans.

Veronica Pawluk to aktualna brązowa medalistka Mistrzostw Europy Pony. W roku 2023 Mistrzostwa Europy w tej kategorii odbędą się w ostatnim tygodniu lipca właśnie w Le Mans we Francji.